Shiba, Elon Musk’ın Sahip Olmadığını Açıkladıktan Sonra %20 Düşüş Yaşadı!

Shiba, Elon Musk’ın Sahip Olmadığını Açıkladıktan Sonra %20 Düşüş Yaşadı!
0

Dünya, köpek temalı madeni para olan Shiba Inu’nun (SHIB) geçtiğimiz haftalarda nasıl sürekli arttığını gördü. Ancak, bir Twitter kullanıcısı (@ShibaInuHodler), Tesla’nın kurucusu Elon Musk’a SHIB’ye sahip olup olmadığını cesurca sorduğunda, Elon Musk “Yok” yanıtını verdi.

Bu diyalog’tan iki saat sonra SHIB %20’ye düştü. Geri izleme, SHIB’nin 24 Ekim’de 0.000044 $ olan önceki ATH’sini artırmasından hemen sonra geldi.

shiba
Shiba, Elon Musk'ın Sahip Olmadığını Açıkladıktan Sonra %20 Düşüş Yaşadı! 2

SHIB’nin yukarıdaki grafiğine bakıldığında, istikrarlı büyümesini görebiliriz. Madeni para sıralamada hızla yükseldi – şimdi CoinMarketCap’te 13. sırada.

Bununla birlikte, grafikte de görüldüğü gibi, SHIB ani düşüşten hızla kurtulduğu için güçlü bir topluluğa sahip olmalıdır. Bunu bilen tüccarlar, Elon Musk ile ya da değil, SHIB’nin önünde umut verici bir gelecek gösterdiği sonucuna varabilirler.

Yazım sırasında, Shiba Inu (SHIB) CoinMarketCap göre, 171,35% 24H hacim artışı sağlanarak $ 0,00003987 işlem görmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap