SHIB Rollercoaster Günlük %25’lik Düşüşün Ardından Devam Ediyor, Sırada Ne Var?

SHIB Rollercoaster Günlük %25’lik Düşüşün Ardından Devam Ediyor, Sırada Ne Var?
0

Dün, bu yıl kripto piyasalarında en volatil günlerden biriydi ve SHIB bugün bu kayıpların çoğunu kurtarmak için %25’in üzerinde düştü.

Temel Destek seviyesi: 0,0000013 ABD doları

Anahtar Direnç seviyesi: 0,0000017 ABD doları

SHIB dün piyasa paniği sırasında sert bir düşüş yaşadı ve fiyat bir günde %26 düştü. Bu, şu anda direnç görevi gören 0,000017 dolarlık destek kaybıyla tetiklendi. Bu süreçte SHIB, 0.000013 $ seviyesinde bir miktar rahatlama buldu.

shib
shib rollercoaster günlük %25'lik düşüşün ardından devam ediyor, sırada ne var? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi : Hacim dün çökme sırasında patladı ve yüksekliğini koruyor. Bu hafta daha fazla oynaklığa hazırlıklı olmak en iyisi.

RSI : Günlük RSI 21 noktada aşırı satım bölgesine düştü ve şimdi 38’e sıçradı. 50 puana ulaşana veya yükseliş eğilimi gösterene kadar pozitif olmak zor.

MACD : Günlük MACD düşüş eğiliminde ve histogram dün daha düşük bir düşüş kaydetti. Bu devam ettiği sürece, önyargı düşüş eğilimini sürdürecek.

shib

SHIB Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Bu son sıçrama etkileyici olsa da, SHIB’nin herhangi bir olası toparlanmayı sürdürmek için kilit direnci kırması ve daha yükseğe çıkması gerekiyor. 0.000017 doların üzerine ve ardından 0.000020 doların üzerine çıkabilirse, görünüm önemli ölçüde iyileşecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap