SHIB, ETH Balinalarının Portföyünde 548,6 Milyon Dolarlık Hisseye Sahip Ancak Yatırımcılar Dikkatli Olmalı…

SHIB, ETH Balinalarının Portföyünde 548,6 Milyon Dolarlık Hisseye Sahip Ancak Yatırımcılar Dikkatli Olmalı…
0

Dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, meme para birimi SHIB’e yükseliş bahisleri koymaya devam ediyor.

Balinaların SHIB’e olan inancı, acı çeken jeton değerindeki artışa yardımcı oldu mu?

Shiba Inu’nun yerel jetonu SHIB, en büyük 1000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri olma yarışına öncülük ediyor.

Büyük Ethereum sahiplerinin eylemlerini izleyen bir portal olan WhaleStats, bu gelişmeyi 24 Temmuz tweet’inde vurguladı.

Portala göre, SHIB, tüm ETH balinalarının toplam portföyünde %19.04 veya 548.6 milyon dolarlık paya sahip ve bu da 49.3 trilyon SHIB’e eşit. Aşağıda ayrıntılı skor tablosu var.

shib
kaynak: balina i̇statistikleri

Kuşkusuz, bu baskın alıcılar, geçmişte birkaç hıçkırık olmasına rağmen, amiral gemisi ağına olan inançlarını sergilediler.

Şunu düşünün, “BlueWhale0159”, token balinaların en büyük holdingi olmaya devam ederken devasa bir Shiba Inu yığını aldı. Etherscan’a göre, söz konusu balina 50.000.000.000 değerinde SHIB aldı, bu da parasal eşdeğeri 1.750.500$’a denk geliyor.

Bu tür yoğun talep, genel dolaşımından SHIB yakma jetonları ile el ele gider. Temelde tokenin fiyatını yükseltme umuduyla.

Son 24 saatlik basın süresinde toplam 110.289.311 SHIB jetonu yakıldı. Ayrıca, 23 Temmuz’da, bir milyar SHIB’nin yakılmasının ardından son dört gün içinde  yaklaşık 200 milyon SHIB jetonu dolaşımdan kaldırıldı.

Beklenti ve Gerçeklik

Özellikle, Shiba Inu, piyasa değerine göre ilk 15 kripto varlığı haline geldi. Bu, varlığın diğer kripto para birimleri ile arttığını gören son yükseliş trendlerinin ortasında geliyor. Aslında, son zamanlarda 16. sırada yer alan Tron’u (TRX) geride bıraktı.

Ayrıca Shiba Inu, Marvel’in önde gelen görselleştirme şirketi ile yüksek profilli bir bağlantı kurdu. Yine bir yükseliş gelişimi.

Ancak balinaların güvenine ve yukarıda bahsedilen gelişmelere rağmen SHIB’nin fiyatı pek değer kazanmadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap