Sandbox (SAND) Fiyatı 1,75 Dolara Yükseldi!

Sandbox (SAND) Fiyatı 1,75 Dolara Yükseldi!
0

Oyuncuların sanal deneyimlerini oynayabilecekleri, oluşturabilecekleri, para kazanabilecekleri ve sahiplenebilecekleri sanal bir kripto ağı olan Sandbox (SAND) yanıyor. Ayrıntılı olarak kripto, son 24 saat içinde fiyatını başarıyla 1,5 doların üzerine çıkardı. Kriptonun bu yükseliş pozisyonu, son 30 gün içinde neredeyse +%170’lik bir büyüme oranını etkili bir şekilde kaydetti.

sandbox
Sandbox (SAND) Fiyatı 1,75 Dolara Yükseldi! 2

Yukarıdaki tweet, ağdaki gelecek gelişme hakkında bazı şeyler belirtti. Bu tweet, Twitter platformunda yaklaşık 500 kez retweet edildi. Sonuç olarak, kripto dünyasında artık daha fazla insan, özellikle Sandbox topluluğu olmak üzere ağın yeni gelişmelerini bekliyor. Bununla, bu olayların kriptonun son fiyat artışı üzerinde bir şekilde bir etkisi olabileceğini söyleyebiliriz.

Öte yandan Sandbox ağının Hollywood ünlüleri arasında da popüler olduğu bildirildi. Örneğin, NFT’nin hayranlarını birbirine yaklaştırma gücüne inanan Amerikalı rapçi Snoop Dogg, Sandbox ile ortak çalışıyor. Bu ortaklık, Snoop Dogg’un Sandbox ağı içinde partilere ve konserlere ev sahipliği yapmasını sağlar.

Sandbox kriptosu, Ethereum teknolojisini kullanan dijital bir varlıktır. Sonuç olarak SAND, kripto dünyasının içindeki ve dışındaki ETH topluluğu ve yatırımcılarıyla kolayca etkileşime girebilir. Bununla Sandbox, fiyatını daha da artırabilecek tokeninin toplu olarak benimsenmesini bekleyebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap