SAND, Önyargıyı Yükselişe Çevirmek İçin Bu Direnç Bölgesini Geçmeli…

SAND, Önyargıyı Yükselişe Çevirmek İçin Bu Direnç Bölgesini Geçmeli…
0

Bitcoin (BTC), önceki gün 19.8 bin dolar işaretinin üzerinde kalmak için sert bir şekilde kürek çekti. BTC, 21 bin dolar seviyesini aşan küçük bir artış gördüğünden, boğaların çabaları son saatlerde ödüllendirildi.

Direnç 23.3 bin dolar ve daha yüksek bir Bitcoin hareketi, altcoin piyasası için kısa vadeli kazançlar sağlayabilir. Sandbox, fiyat 0,89 $ işaretini aştığından son saatlerde biraz güçlendi. Yine de, SAND için 0.97 dolardan zorlu bir direnç bölgesi öndeydi.

sand
sand, önyargıyı yükselişe çevirmek i̇çin bu direnç bölgesini geçmeli... 3

Fibonacci geri çekilme seviyeleri (soluk sarı), SAND’ın son iki hafta içinde 1,4 dolardan 0,73 dolara hareketine dayanarak çizildi. %23.6 ve %38.2 geri çekilme seviyelerinin sırasıyla 0.89 ve 0.98 $ olduğunu gösterdiler.

Bu seviyeler güçlü direnç seviyeleridir. Basın zamanında 0,89 ABD doları dövüldü. Bununla birlikte, 0,97 ABD doları (noktalı beyaz) yerel bir zirveyi temsil ediyor. Son düşüş trendinde grafikte daha düşük bir seviyeydi. Basın zamanında, piyasa yapısı düşüş eğilimindeydi.

Yine de, kısa vadeli önyargıyı yükselişe çevirmek için 0,89 ABD doları yenildi ve 0,97 ABD doları yenilmeye devam etti. Öte yandan, 0.96-1$ bölgesi geçtiğimiz hafta fiyata sert bir direnç gösterdi. Bu nedenle, reddetme de göz ardı edilemez.

Gerekçe

sand
sand, önyargıyı yükselişe çevirmek i̇çin bu direnç bölgesini geçmeli... 4

Saatlik zaman diliminde, momentum göstergeleri yükseliş momentumu gösterdi. RSI, nötr 50’nin üzerindeydi ve nötr 50 çizgisini destek olarak savundu. Bu, alıcıların üstünlüğün olduğunu gösterdi. Benzer şekilde, Müthiş Osilatör de yukarı doğru ivme göstermek için sıfır çizgisinin üzerinde kalmayı başardı.

Ancak A/D hattı alıcılar için endişe vericiydi. Gösterge son günlerde alçalıp düştü. Yükselen fiyata rağmen, A/D’de yukarı yönlü bir artış olmadı. Buradaki çıkarım, satın alma hacminin önemli olmadığıydı. Bu nedenle, SAND 0,97 dolara doğru hareket edebilir ve önümüzdeki günlerde bir düşüşle karşı karşıya kalabilir.

Çözüm


Daha düşük zaman dilimi göstergeleri yükseliş momentumuna işaret etse de, son birkaç gün içinde SAND için talep eksikliği vardı. Talep gelmedikçe, gerçek bir yükseliş trendi gerçekleşmeyebilir.

1 dolar seviyesi aynı zamanda psikolojik bir direnç. Sabır gerekliydi ve SAND desteklemek için 1 doları çevirmeyi başardıysa, o zaman yukarı yönlü momentum muhtemelen sürdürülebilir. Aksi takdirde, kartlarda 0,8-0,75 ABD Dolarına geri dönüş olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap