Ripple Kritik Dirençle Karşılaşıyor, Başarısızlık XRP’yi 0,7 Doların Altına Gönderebilir!

Ripple Kritik Dirençle Karşılaşıyor, Başarısızlık XRP’yi 0,7 Doların Altına Gönderebilir!
0

Ripple, son on bir aydır düşüş eğiliminde. Bu, neredeyse 2 $ ‘a ulaştıktan kısa bir süre sonra geliyor. Bu haftanın şu ana kadarki yeşil mumuna rağmen, günlük mumlar herhangi bir güç göstermedi.

Günlük Grafik

Ripple, son aylarda direnç sağlayan günlük zaman diliminde EMA200 çizgisinin (beyaz ile işaretlenmiş) altında işlem görüyor ve şu anda 0,85 dolar seviyesinde bulunuyor.

İleriye dönük olarak, birincil anahtar seviye, dinamik dirençle (kırmızı ile işaretlenmiş) kesişen ve aynı zamanda psikolojik bir engel olan 1 dolardaki (mavi ile işaretlenmiş) statik dirençtir. Ripple zor bir görevle karşı karşıya ve 1 doların üzerine çıkmak kolay olmamalı.

Dikkat çeken nokta, CMF göstergesinin durumudur. Sarı alana dokunduktan ve taban çizgisinin üzerine çıktıktan sonra bir yükseliş trendi başladı. Ve şimdi gösterge benzer bir durumda ve beklemek ve fiyatın aynı olumlu tepkiyi gösterip göstermediğini görmek zorundayız. Bu durumda, $1 yakında yeniden test edilmelidir.

ripple

4 Saatlik Grafik

4 saatlik zaman diliminde, günlük zaman dilimi analizinde belirtildiği gibi, kısa vadeli direnç 0,85$’da bulunuyor ve bu da satıcılardan çok fazla arz sağlıyor gibi görünüyor.

BMAX göstergesi de aşırı alım bölgesinden uzaklaşıyor ve bu kısa vadeli direnci daha sonra test etmek için ivme kazanması bekleniyor. Daha düşük bir dip oluşmadığı sürece, bir sonraki kısa vadede bir yükseliş trendinin mümkün olduğuna dikkat edilmelidir. Aksi takdirde, XRP’nin fiyatı desteğin çevresinde 0,70 dolar olan üçgenin dibine düşebilir.

ripple

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap