Ripple Fiyat Analizi: XRP Beş Günde %16 Arttı, İşte Sıradaki Hedef!

Ripple Fiyat Analizi: XRP Beş Günde %16 Arttı, İşte Sıradaki Hedef!

Son beş günde, Ripple (XRP) %16 gibi etkileyici bir büyüme göstererek bugünün pazarında 0,36 doları aşan en yüksek seviyelere ulaştı. Ancak bu, düşüş eğiliminin durduğu anlamına gelmiyor.

Teknik Analiz

Günlük Grafik

Boğalar, fiyatın 0,3 doların (yeşil) altına düşmesini önleme konusundaki kararlılıklarını bir kez daha gösterdi. Kripto para birimi için bir sonraki direnç 0,38 dolarda (sarı renkte). Alıcılar 22 Haziran’dan bu yana alçalan çizginin (kırmızı ile) direncini kıramadığı için XRP yatay bir trendden geçti. Bu aynı zamanda paritenin o zaman daha düşük yüksek sinüs oluşturduğu anlamına geliyor.

Şu anda 0,38 dolarlık yatay direnç, kırmızı dirençle örtüşüyor. Bu bölgenin üzerinde bir kapanış ve kırılma, mevcut yükseliş hissini daha da güçlendirecektir. Bu durumda, şu anda 0,51 dolar olan 200 günlük hareketli ortalama test edilebilir.

Teknik olarak konuşursak, mevcut yapı hala yükselişte değil. Fiyat konsolidasyon bölgesinden çıkana kadar yükseliş trendleri geçicidir. Öte yandan, bunun bir sahtekarlık olduğu ortaya çıkarsa ve fiyat 0,3 ABD dolarının altına düşerse, destek 0,24 ABD dolarından bulunabilir.

Temel Destek Düzeyleri: 0,30 ABD Doları ve 0,24 ABD Doları
Temel Direnç Düzeyleri: 0,38 ABD Doları ve 0,43 ABD Doları

Günlük Hareketli Ortalamalar:
MA20: 0,33 ABD Doları MA50:
0,35 ABD Doları
MA100: 0,35 ABD Doları
MA200: 0,51 ABD Doları

xrp
ripple fiyat analizi: xrp beş günde %16 arttı, i̇şte sıradaki hedef! 3

XRP/BTC Grafiği

XRP’de 14 Ağustos’ta başlayan ve ardından 25 gün boyunca devam eden BTC’ye karşı yeşil momentum, 1700 ile 1800 SAT (kırmızı) arasındaki direnç alanına vurduktan sonra durduruldu. Ayıların son dört gün içinde kripto para birimini %11 düşürmesinden sonra fiyat 200 günlük hareketli ortalamayı (beyaz) kırdı. Açıkça, yükseliş yapısı değişti. 1500 SAT’de (yeşil renkte) yatay desteğin müteakip yeniden testi devreye girebilir. Bitcoin altcoinlerden daha iyi performans göstermeye devam ederse, çiftin destek alanının altına kayması olasıdır.

Temel Destek Seviyeleri: 1650 SAT & 1500 SAT
Temel Direnç Seviyeleri: 1800 SAT & 2100 SAT

xrp
ripple fiyat analizi: xrp beş günde %16 arttı, i̇şte sıradaki hedef! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.