Ripple Fiyat Analizi: XRP 0,65 Doların Üzerinde Toplanıyor, Ancak Muazzam Bir Direnç Bekliyor!

Ripple Fiyat Analizi: XRP 0,65 Doların Üzerinde Toplanıyor, Ancak Muazzam Bir Direnç Bekliyor!
0

XRP, fiyat o zamandan beri bu seviyenin üzerinde konsolide olduğu için Cuma günü 0,65 dolardan kilit direnci kırmayı başardı. Soru, Ripple’ın daha da yüksek seviyelerde devam edebilmesi için 0,65 $’ın test edilip destek olarak onaylanıp onaylanamayacağıdır.

Temel Destek seviyeleri: 0,65 ABD doları, 0,58 ABD doları

Anahtar Direnç seviyesi: 0,70 ABD doları, 0,79 ABD doları

Ripple’ın XRP’si şimdiye kadar yeşil bir hafta sonu gördü ve şimdi desteğe dönüşen 0,65 doların üzerinde tutmayı başardı.

Fiyat hareketinde bir miktar kararsızlığa işaret eden momentumda bir kırılma var gibi görünüyor. XRP için bir sonraki zorluk, bir kez daha 1 dolarlık bir girişimin yolunu açacak olan 0,70 dolarlık kilit direnci kırmak.

xrp

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Cuma ve Cumartesi günleri makul miktarda hacim. Ancak bugünün (Pazar) hacmi oldukça düşük.

RSI : Günlük RSI daha yüksek bir seviyeye ulaştı, bu nedenle olası bir geri çekilme olası. Bu, devam etmeden önce kilit desteğin 0,65 dolardan yeniden test edilmesi olacak.

MACD : Günlük MACD yükselişini sürdürüyor ve bugünün düşük hacmi göz önüne alındığında bile arkasında yeterli ivme var. Histogram, boğa olan daha yüksek zirveler yapmaya devam ediyor.

xrp

XRP Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

XRP, kilit desteği koruduğu sürece hafta sonu yükselişe geçti. Momentum devam ederse, 0,70 doların üzerinde bir kırılma olası hale gelir. Bununla birlikte, satıcılar XRP’nin 1 dolara yükselmesine izin vermeden önce muhtemelen dirençle savaşacağından ikincisi zorlu olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap