Ripple Fiyat Analizi: Son Yükseliş Ardından XRP için 0,40 Dolar mı Geliyor?

Ripple Fiyat Analizi: Son Yükseliş Ardından XRP için 0,40 Dolar mı Geliyor?

Son birkaç gün içinde Bitcoin önemli bir artış yaşarken, Ripple’ın fiyat hareketi daha sakin ve belirli bir yönü olmayan sınırlı bir oynaklıkla devam ediyor. Ancak, şu anda dar bir aralıkta işlem görüyor ve yakında çıkması ve muhtemelen fevri bir harekete yol açması bekleniyor.

Teknik Analiz

Günlük Grafik

Kripto para piyasası bu hafta yükseliş eğilimi gösterirken, Ripple fiyatı net bir yön olmadan konsolidasyon sürecine devam ediyor.

Ancak, XRP şu anda dar bir üçgen içinde ve yakında bu aralıktan çıkması bekleniyor. Bu, kırılmanın yönüne bağlı olarak dürtüsel bir hareketle sonuçlanabilir. Eğer fiyat yükselişe geçerse, ana engel 0,39 dolar seviyesindeki 200 günlük hareketli ortalama olacak.

Öte yandan, Ripple üçgenin alt trend çizgisinin altına düşerse, 0,32 dolar bölgesi fiyatın ana desteği olarak hizmet edecektir.

ripple
ripple fiyat analizi: son yükseliş ardından xrp için 0,40 dolar mı geliyor? 3

4 Saatlik Grafik

Ripple, 0,32 dolar ile 0,43 dolar arasında statik bir aralıkta işlem görüyor ve bir süredir bu aralığı kıramadı. Bu sırada, fiyat alçalan bir takoz modeli oluşturmak için sarı trend çizgileriyle işaretlenmiş durumda.

Eğer kripto para birimi başarıyla üst trend çizgisini aşarsa, potansiyel olarak 0,43 dolarlık direnç seviyesine doğru bir ralli başlatabilir.

ripple
ripple fiyat analizi: son yükseliş ardından xrp için 0,40 dolar mı geliyor? 4

Özetle, XRP’nin şu anda belirli bir yönü yok gibi görünüyor ve kısa vadede konsolidasyon sürecinde kalması bekleniyor. Ancak, yaklaşmakta olan fiyat hareketi belirsizliği sonlandırabilir ve orta vadeli görünüme yön verebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.