Ripple Fiyat Analizi: Bu Seviyeden 3 Kat XRP Arttı, Tekrar Olur mu?

Ripple Fiyat Analizi: Bu Seviyeden 3 Kat XRP Arttı, Tekrar Olur mu?
0

Ripple, geçen yıl üç kez 0,5-0,55 dolar aralığına dokundu. Şimdi, ayılar fiyatı bir kez daha bu aralığa getirmeye çalışıyor, ancak destek dördüncü denemeyi yapacak mı?

Teknik Analiz

Günlük Grafik

Günlük zaman diliminde, ayılar fiyatı 0,63 dolardan destek seviyesinin altına itebildi ve yatay bir dirence (kırmızı ile) dönüştürebildi.

XRP fiyatı geri çekilmeden sonra düşmeye devam etti ve şu anda 0,50-0,55 ABD doları (yeşil) destek bölgesine yakın. Geçen aydan bu yana, piyasadaki düşüş momentumu azalmaya başladı.

Fiyatın geçen yıl üç kez yeşil bölgeye ulaştığı göz önüne alındığında, şimdi teknik olarak daha zayıf bir destek olarak kabul ediliyor. Düşüş momentumu düşmeye devam ederse, desteğin yeniden test edilmesi durumunda bu seviyedeki talep muhtemelen arz ile baş edemeyecek. Bu olursa, XRP için bir sonraki durak 0,42 $ ‘lık destek olabilir.

ripple

Hareketli ortalamalar:

MA20: 0,65 ABD doları

MA50: 0,74 $

MA100: 0,75 $

MA200: 0,83 ABD doları

4 Saatlik Grafik

4 saatlik zaman diliminde Ripple, kalın Ichimoku bulutunun üzerine çıkamadıktan sonra 0,56 dolardan kısa vadeli desteğe düştü.

0,60 dolar seviyesindeki direnç bölgesindeki bulut kalınlığının azaldığı göz önüne alındığında, direncin muhtemelen yeniden test edilmesi beklenebilir. Ripple’ın bu direncin zirvesine geri dönemeyeceğini varsayalım, muhtemelen yukarıda bahsedilen 0,5 dolarlık destek alanına dalacak.

ripple

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap