Ripple Fiyat Analizi: Ayılar Bu Kritik Seviyeyi Hedefledikçe XRP Günlük %4’ün Üzerinde Düşüyor!

Ripple Fiyat Analizi: Ayılar Bu Kritik Seviyeyi Hedefledikçe XRP Günlük %4’ün Üzerinde Düşüyor!

Ripple (XRP) fiyatı, son rallisine engel oluşturan önemli bir dirençle karşılaştı.

Ancak, teknik analize göre, yakın destek seviyelerinin varlığı, kripto paranın ilerleyen haftalarda daha fazla ilerleme olasılığına işaret ediyor.

Ripple Fiyat Teknik Analizi

XRP/USDT Günlük Grafik:

Ripple’in fiyatı, 0,55 dolar seviyesini aşamayarak bu direnç seviyesinin altında işlem görmeye devam etti.

İlk izlenecek destek seviyesi, yaklaşık 0,48 dolarlık 50 günlük hareketli ortalama, ardından aynı fiyat aralığında 0,43 dolar seviyesi ve 3200 günlük hareketli ortalama olarak belirlendi. XRP, 0,55 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başarırsa, yakın gelecekte belirgin bir yükseliş eğilimi başlatabilir.

ripple
ripple fiyat analizi: ayılar bu kritik seviyeyi hedefledikçe xrp günlük %4'ün üzerinde düşüyor! 3

XRP/BTC Günlük Grafik

Grafik, XRP’nin BTC’ye karşı son aylarda bir yükseliş yaşadığı, ancak 2200 SAT direnç seviyesinde reddedildiği benzer bir senaryoyu gösteriyor.

Kripto para birimi şu anda 2000 SAT seviyesi civarında bir konsolidasyon aşamasında bulunuyor. 200 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamalar, 1800 SAT civarında sağlam bir statik destek sağlıyor. Yakın destek seviyelerinin bir araya geldiği bu alan göz önüne alındığında, fiyatın yakın gelecekte 2200 SAT seviyesini tekrar ziyaret etmesi ve potansiyel olarak meydan okuması oldukça olası görünüyor.

ripple
ripple fiyat analizi: ayılar bu kritik seviyeyi hedefledikçe xrp günlük %4'ün üzerinde düşüyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.