Ripple Analiz: XRP’nin Sosyal Aktivite Artışı, Kendi Ağında Bu Etkiye Sahip Olacak!

Ripple Analiz: XRP’nin Sosyal Aktivite Artışı, Kendi Ağında Bu Etkiye Sahip Olacak!

Lunar Crush, XRP’nin etkileşiminin 24 milyona kadar yükseldiğini bildirdiğinde, Ripple’ın (XRP) sosyal etkileşimleri yükseldi. Bu, jetonun binlerce kripto para birimi arasındaki topluluk etkileşiminin zirvesine ulaştığı anlamına geliyordu.

xrp
ripple analiz: xrp'nin sosyal aktivite artışı, kendi ağında bu etkiye sahip olacak! 5

Ripple’daki Cıvataları Gevşetmek

Santiment’e göre, artışın ardından XRP’nin ağ büyümesi trendi takip edemedi ve 2776’ya düştü. Metrik daha önce 13 Kasım itibarıyla 9878’e yükselmişti.

Mevcut düşüş, Ripple zincirine yalnızca birkaç yeni adresin dahil edildiğini gösteriyor. Ağda zaten var olan adresler, önemli işlemleri gerçekleştirmekten geri kaldı.

Ayrıca kar veya zararda işlem hacmi bu yazı itibariyle 1.445 idi. Bu metriğin koşulu, aralık içinde işlem gören varlıkların yalnızca orta düzeyde kar ve zararda olduğu anlamına geliyordu. Bu nedenle, sosyal metrik artışı, yatırımcılar için nadiren önemli karlar sağladı.

xrp
ripple analiz: xrp'nin sosyal aktivite artışı, kendi ağında bu etkiye sahip olacak! 6

XRP yatırımcıları, türev piyasasında token alım satımına olan ilgilerini yeniden canlandırmış görünüyor. XRP’nin vadeli işlemlerinin neredeyse tüm borsalardaki açık pozisyonu olumlu.

Hatta bu yenilenen ilgi çift haneli yüzde artışlarda oldu. Dolayısıyla, türev piyasasındaki hacmin muazzam bir şekilde dolmuş olduğu kesindi.  

Artışa rağmen, trader’lar fonlarının bir kısmını piyasaya kaptırmıştı. Basın zamanında, toplam 24 saatlik 3.50 milyon dolarlık tasfiyenin eşit bir bölümü var gibi görünüyor. Bu, XRP fiyatının artışlar ve düşüşler arasında salındığını ima etti.

xrp
ripple analiz: xrp'nin sosyal aktivite artışı, kendi ağında bu etkiye sahip olacak! 7

İşte Diğerlerinin Durumu

Türev piyasası ilgisinden bağımsız olarak, olumsuz duygu, kripto topluluğu tarafından sergilenen faydalı iyimserliği aşağı çekmenin peşindeydi. Santiment’e göre, olumlu görüş 30.32 iken, olumsuz görüş 20.67’de kaldı.

Bu durum nedeniyle XRP’nin önümüzdeki günlerde yatırımcılar tarafından birikim konusu olabilmesi kuvvetle muhtemeldi.

xrp
ripple analiz: xrp'nin sosyal aktivite artışı, kendi ağında bu etkiye sahip olacak! 8

Bununla birlikte, SEC ile olan davasında önemli bir güncelleme olmadı. Bu nedenle, son sosyal yükselişin token etrafındaki tartışmayla daha az ilgisi vardı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.