Ripple Analiz: XRP Boğaları Ortaya Çıkamadı, 0,30 Dolar Geri mi Dönüyor?

Ripple Analiz: XRP Boğaları Ortaya Çıkamadı, 0,30 Dolar Geri mi Dönüyor?

Ripple fiyatı önemli bir direnç seviyesini geri kazanamadığı ve daha da düşeceği için XRP için işler iyi görünmüyor. Piyasa şu anda bir aralıkta kalmak için mücadele ediyor ve bir sonraki düşüş ayağını başlatabilir.

XRP Teknik Analiz

Günlük Grafik:

Günlük zaman diliminde, yükseliş toparlanması sona ermek üzere olduğu için fiyat tekrar 0,43 $ alanına ulaşamadı.

50 günlük hareketli ortalama şu anda 0,37 dolar civarında kritik bir direnç seviyesi olarak hareket ediyor ve fiyatın daha fazla yükselmesini engelliyor.

Bahsedilen hareketli ortalama da son zamanlarda 200 günlük olanı aşağı yönlü olarak geçti ve genellikle düşüş sinyali olarak yorumlandı. Piyasa yapısı, kısa vadede 0,3 dolar seviyesine bir düşüşe işaret ediyor ve bu, kripto para biriminin yeni bir düşük seviyeye düşmesini durdurmak için boğaların son çaresi olabilir.

xrp
ripple analiz: xrp boğaları ortaya çıkamadı, 0,30 dolar geri mi dönüyor? 3

XRP 4 Saatlik Grafik:

4 saatlik grafiğe bakıldığında, fiyat 0,37 $ seviyesini aşağı kırıp yeniden test ettiğinden klasik bir kırılma ve yeniden test oluşuyor.

Bahsedilen seviye, fiyatı aşağı yönlü ikna edici bir şekilde reddediyor. Fiyat 0,37 doları test ederken aşırı alım ve düşüş eğilimi sinyaliyle olası bir ret öneren RSI göstergesi şu anda 50 işareti civarında seyrediyor.

Bunun altında bir kırılma, kısa vadede 0,3 dolar destek seviyesine doğru bir düşüşe yol açabilecek başka bir düşüşün başlangıcına işaret edebilir.

xrp
ripple analiz: xrp boğaları ortaya çıkamadı, 0,30 dolar geri mi dönüyor? 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.