Ripple Analiz: 200 Milyon XRP Fiyat Düşüşü Sırasında Balinalar Tarafından Satın Alındı!

Ripple Analiz: 200 Milyon XRP Fiyat Düşüşü Sırasında Balinalar Tarafından Satın Alındı!

Ripple’ın yerel tokeni XRP, çöken dijital varlık piyasasının ortasında son 90 gün içinde yükselmeyi başaran en iyi kriptolardan biridir. Ripple ve SEC arasındaki uzun süredir devam eden önemli davanın olumlu sonuçları, son zamanlarda balinaların XRP’ye olan ilgisini artırdı.

ripple
ripple analiz: 200 milyon xrp fiyat düşüşü sırasında balinalar tarafından satın alındı! 2

Olumlu Ripple Haberleri Üzerinde Balina Birikimi mi?

Whale Alert, büyük kripto cüzdanlarının son 24 saatte 105 milyondan fazla XRP eklediğini bildirdi. Balinaların biriktirdiği XRP’nin toplam değerinin yaklaşık 48,3 milyon dolar olduğu hesaplanıyor.

İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, Bitstamp kripto borsasından 25.8 milyon dolar değerinde XRP eklemek oldu.

Ancak balina izleyici, 100 milyon XRP’nin ‘Ripple’ adlı bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana taşındığını da bildirdi. Bu işlem yaklaşık 45,4 milyon dolar değerinde.

Son fiyat düşüşünün ortasında 205 milyondan fazla XRP’nin birden fazla bilinmeyen cüzdana taşındığını belirtmek önemlidir. Balinalar fiyat düşüşünü satın almayı başardı.

XRP Fiyatı %32 Arttı

Daha önce Coingape, kripto balinalarının 240 milyon XRP tokeni eklemeye devam ettiğini bildirdi . Bu birikim, Ripple’ın SEC davasında büyük bir atılım elde etmesinden sonra geldi. Komisyon, önemli Hinman konuşma notları konusundaki iddialarından vazgeçti ve bunları sanıklara sundu.

XRP fiyatı son 7 gün içinde %5’ten fazla düştü. Bu yazının yazıldığı esnada, ortalama 0,4468 $ fiyatla işlem görüyordu. Bununla birlikte, jeton son 90 gün içinde %32’nin üzerinde yükselmeyi başardı.

SEC ile yasal mücadeleye dahil olmasına rağmen, XRP hala 22.2 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri ile 6. en büyük kriptodur.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.