Reef Finance Fiyat Tahmini – REEF Fiyatı Yakında 0,05$’ı Bulacak mı?

Reef Finance Fiyat Tahmini – REEF Fiyatı Yakında 0,05$’ı Bulacak mı?
0

Son birkaç hafta içinde, tüm kripto piyasası hızlı bir iyileşme gösteriyor gibi görünüyor. İki ay önceki düşüşün ardından kripto piyasası istikrarlı bir şekilde büyüyordu. Şu anda, kripto endüstrisinin sonunda tekrar yükselişe geçebileceği görülüyor.

REEF aynı fiyat dalgalanmasını yaşayacak mı? Bu REEF fiyat analizi 2022 makalesinde yakında öğreneceğiz. Ama önce REEF’in ne olduğuna bir bakalım.

Resif Finansı (REEF) nedir?

Reef, birden fazla blok zincirinde fonları ve cüzdanları sürdürmeyi zor bulan mevcut DeFi kullanıcılarının yanı sıra kripto para birimine yeni başlayanlara yöneliktir. Ekip, neredeyse anında işlemlere ve düşük maliyetlere olanak tanıyan Substrate üzerine inşa ederek Ethereum blok zincirinde görülen yüksek gaz ücretlerinin üstesinden geldi, bazıları ise Ethereum ücretlerinin DeFi protokollerini “kullanılamaz” hale getirdiğini iddia ediyor.

Reef zincirini benzersiz kılan şey, halihazırda Ethereum veya EVM uyumlu bir ağda dağıtılan herhangi bir DeFi protokolünün, kodda yalnızca birkaç değişiklikle Reef üzerinde çalışabilmesidir. Reef Chain, Ethereum ve Polkadot arasındaki bu kesişimi ve diğer blok zincirlerine köprüler oluşturduğundan, Reef ekosistemine, Reef’teki DApp’lere erişmek isteyen Web3 cüzdanı olan herkes erişebilir.

Reef zincirini benzersiz kılan şey, halihazırda Ethereum’da veya EVM uyumlu bir ağda dağıtılan herhangi bir DeFi protokolünün, kodda yalnızca birkaç değişiklikle Reef üzerinde çalışabilmesidir. Reef Chain, Ethereum ve Polkadot arasındaki bu kesişimi ve diğer blok zincirlerine köprüler oluşturduğundan, Reef ekosistemine, Reef’teki DApp’lere erişmek isteyen Web3 cüzdanı olan herkes erişebilir.

Artık Reef Finance hakkında net olduğumuza göre, REEF’in 2022’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu REEF fiyat analizindeki ve REEF fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Reef Finance (REEF) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Ankr fiyat analizini yazarken, REEF 24 saatlik işlem hacmi 58.342.171,08$ ile 0.0116$’dan işlem görüyor. REEF fiyatı son 24 saatte %0,53 düştü.

Şu anda REEF için en iyi kripto para borsaları  Binance, Huobi Global, FTX, Gate.io, CoinTiger ve Mexc’dir. Şimdi, 2022 için bu REEF teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Reef Finance (REEF) Fiyat Analizi 2022

Şu anda REEF, CoinMarketCap’te 263. sırada yer alıyor. Ancak Reef Finance ekosistemindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu REEF fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

reef
reef finance fiyat tahmini – reef fiyatı yakında 0,05$'ı bulacak mı? 5

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. REEF/USDT için Keltner Kanalı sinyallerinden, REEF fiyatının, kanalın üst kısımlarında bir kopuştan sonra fiyat arttığından, birkaç gün boyunca yükselişini sürdürebileceğini çıkarabiliriz. Bununla birlikte, uzun vadede, Bitcoin ve Ethereum gibi en iyi kripto para birimleri son yükseliş koşusundan zaten düşüşe geçtiğinden fiyat yükselişe geçebilir.

reef
reef finance fiyat tahmini – reef fiyatı yakında 0,05$'ı bulacak mı? 6

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. 1Day grafiğinin RSI değeri 67.88’dir. Bu, REEF’in 50 ile 70 arasında olduğu için aşırı alım eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Değer aşırı alım bölgesi olan 70 RSI değerinden uzaklaştıkça daha fazla alıcı yeniden konumlandığından bu değer bir yükseliş koşusunu tetikliyor.

reef
reef finance fiyat tahmini – reef fiyatı yakında 0,05$'ı bulacak mı? 7

Yukarıdaki tablodan 200-MA, 100-MA’nın üzerindedir, bu da uzun vadeli yatırımcıların kazanacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, iki hareketli ortalama arasındaki fark büyük olduğundan ve 100-MA neredeyse son mum çubuklarına değdiğinden, aşağı yönlü bir dönüş olabilir.

Reef Finance (REEF) Fiyat Tahmini

Aşağıdaki tablo, REEF’in son birkaç gün içinde harika bir performans gösterdiğini gösteriyor. Ayrıca, Reef Finance fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, REEF boğalarla birlikte çalışabilir, 0,0136 dolarlık direnç1 seviyesini geçebilir ve 2022 için yükseliş sinyali olan 4 direnç seviyesinde 0,038 dolara daha da yükselebilir.

reef
reef finance fiyat tahmini – reef fiyatı yakında 0,05$'ı bulacak mı? 8

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve REEF’i yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, REEF’in fiyatı bir düşüş sinyali olan neredeyse 0,0070 dolara düşebilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli REEF fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Dahası, bu ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Reef Finance (REEF) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Reef Finance 2022’nin sonunda 0,038 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 0,018 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 0,05 $’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Reef Finance (REEF) Fiyat Tahmini 2023

Reef Finance, 200 günlük uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini sağlam bir şekilde tutarsa, alıcılar daha sonra hayati düzeyde bir sonraki saldırı görevini 0.1 $ ‘da oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu dibe değil, tutarlı bir şekilde oynayacak.

Reef Finance (REEF) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, REEF fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, REEF yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 0,6$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Reef Finance (REEF) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, Reef Finance’in fiyatı 1 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak REEF için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek bir orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, REEF’in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Reef Finance (REEF) Fiyat Tahmini 2026

Kripto para birimlerinin benimsenmesinin artmasıyla birlikte, REEF’in fiyatının 2026’da yaklaşık 5 dolara ulaşması bekleniyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap