Bu Hafta Portföyünüze Ekleyebileceğiniz En Çok Satan 5 NFT

Bu Hafta Portföyünüze Ekleyebileceğiniz En Çok Satan 5 NFT

NFT’lerin amacı, dijital dosyaları sahiplik sağlarken aynı zamanda kıtlık yaratacak şekilde güvenceye almaktır. Fiziksel sanat gibi bir NFT satılabilir, ancak telif hakkı sanatçıya aittir.

nft
bu hafta portföyünüze ekleyebileceğiniz en çok satan 5 nft 2

2022’de ciddi bir gerileme yaşadıktan sonra, misli olmayan tokenler bu yıl güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Ayı piyasası sonucunda çok sayıda dijital varlık değerlerinin %70’inden fazlasını kaybetti. OpenSea’ye göre 2023’ün ilk haftasında en çok satan NFT’ler aşağıda listeleniyor:

Bu Hafta Portföyünüze Ekleyeceğiniz En Çok Satan 5 NFT

Savage Nation

Savage Nation, dövüşçülerimizin hikayesine genişleyen sanat ve irfan odaklı bir projedir. Son 24 saatte Savage Nation koleksiyonu 544.116 ETH satış hacmi kaydetti. NFT koleksiyonunun piyasa değeri 1.707.0515 ETH ve taban fiyatı 0,2178 ETH’dir.

Potatoz

9.999 yardımcı program özellikli PFP’nin sınırlı sürümlerini içeren bir NFT koleksiyonu olan Potatoz, geçen hafta endeksin altına düştükten sonra en çok satan on misli olmayan token listemizde ikinci sıraya yükseldi. Potatoz koleksiyonu son 24 saatte 545,73 ETH satış rakamına ulaştı. Potatoz’un piyasa değeri ve taban fiyatı aynı dönemde sırasıyla 28.787 ETH ve 2.879 ETH olmuştur.

Bored Ape Yacht Club

Yuga Labs’in amiral gemisi misli olmayan token koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club, bu hafta en çok satan NFT’lerimizde üçüncü sırada yer alıyor. Son 24 saatte Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu 3.334,3 ETH satış hacmi kaydetti. NFT koleksiyonunun piyasa değeri 747.449 ETH ve taban fiyatı 74.7449 ETH’dir.

The Boring Ape Kennel Club

Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcısı Yuga Labs, Bored Ape Kennel Club adlı başka bir NFT koleksiyonu yayınladı. Ethereum blok zincirinde, misli olmayan jeton koleksiyonu, 9.602 tuhaf karikatür köpekten oluşan sınırlı sayıda içerir. Son 24 saatte, misli olmayan token koleksiyonu 365 ETH’lik bir satış hacmi kaydetti ve bu hafta en çok satan on listemizde dördüncü sırayı aldı. Bored Ape Kennel Club misli olmayan token koleksiyonunun piyasa değeri 81.617,0 ETH ve taban fiyatı 9,9 ETH’dir.

Mutant Apes Yacht Club

Mutant Apes Yacht Club, bir dijital varlık kuluçka firması Yuga Labs’ın 20.000 Mutant Maymun içeren koleksiyonu. Ancak, 2023’ün bu ilk haftasında en çok satan on misli olmayan token listemizde beşinci sırada yer alıyor. Son 24 saatte, Mutant Ape Yacht Club misli olmayan token koleksiyonu 1.450,3 ETH’lik bir satış hacmi çekti. Aynı dönemde, piyasa kapitalizasyonu ve taban fiyatları sırasıyla %1,75 artarak 316.628 ETH ve 16,3 ETH’ye yükseldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.