Popüler Trader’a Göre, Bu 5 Altcoin Yükselmeye Hazır!

Popüler Trader’a Göre, Bu 5 Altcoin Yükselmeye Hazır!
0

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerine yönelik büyük baskısını takiben beş altcoinde yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Credible Crypto olarak bilinen tüccar 251.200 Twitter takipçisine, balinaların CVX tokeni Curve Finance merkezi olmayan borsaya (DEX) güç veren Convex Finance biriktiriyor gibi göründüğünü söylüyor.

“Profesyonellerden CVX başına 21.53 $ fiyatla başka bir milyon dolarlık CVX alımı. Evet, hala erkencisin.”

Credible, Ripple’ın ABD’deki menkul kıymetler düzenleyicileriyle yasal savaşına rağmen XRP’nin güçlü göründüğünü söylüyor.

XRP’nin tarihi bir direnç seviyesini desteğe dönüştürmesini ve büyük bir rallinin önünü açmasını bekliyor.

“Bu grafiğin ne kadar harika göründüğünü anlayamıyorum. Teknik bir bakış açısından, bir analistin bu çizelge için nasıl nesnel olarak aşağı yönlü bir durum ortaya koyabileceğini görmekte zorlanıyorum.

Yakında buradan ayrıldığımızda XRP yüzleri eritecek.”

altcoin
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Analist, Bitcoin’in son rekor kıran yükselişinin ayak izlerini takip ederek Ethereum’un (ETH) yeni zirvelere ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. CoinGecko’ya göre ETH şu anda 4.118 dolardan işlem görüyor.

Merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ın (HBAR) dijital varlığına gelince Credible Crypto, varlığın 0,47 $ seviyesinde kalan bir engeli aşması durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu söylüyor.

“HBAR buradaki planı güzelce takip ediyor. Bu aralığın orta noktasına doğru kıvrılıyor – yakında kırıldığından şüpheleniyorum ve .43’te yüksek aralıklara gidiyoruz. Açık KIRMIZI ve yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi geliyor.”

image 37 1024x493 1
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Analist, Solana’nın (SOL) da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağına inanıyor.

“TURUNCU bölgenin çok daha büyük bir düşüşten önceki son savunma hattı olduğuna dikkat edin.

Tuttu, BTC direnci kırdı ve düşüş senaryosu geçersiz kılındı. Sadece SOL’de değil, diğer birçok alternatifte de tüm zamanların en yüksek seviyesine hazırlanın.”

fcluygtvkaims5w 1024x493 1
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

“Merak ediyorsan, bu da altlarda tam boğa anlamına geliyor.

Evet, başlangıçta BTC dikkatleri üzerine çekecek, ancak alternatifler yakında kendi büyük rallileriyle BTC’yi takip edecek.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap