Popüler Kripto Analisti, Bu Altcoin Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek!

Popüler Kripto Analisti, Bu Altcoin Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek!
0

Yaygın olarak takip edilen bir analist, bu boğa döngüsü sırasında bir kripto paranın Bitcoin (BTC) ve dört büyük isim altcoinden daha iyi performans göstermeyi başaracağını söylüyor.

Capo olarak bilinen takma adlı kripto analisti, 180.000 Twitter takipçisine, kripto piyasasının geri kalanına kıyasla Bitcoin’in piyasa değeri olan Bitcoin hakimiyetinin daha yüksek bir trendde göründüğünü, ancak muhtemelen 50.00 seviyesinde sert bir dirence çarpacağını söylüyor.

Analist, Bitcoin’in en son tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, Bitcoin hakimiyetinin sonunda zirveye ulaştığını ve düştüğünü ve altcoinleri yeni bir yükselişe geçirdiğini söylüyor. Capo’ya göre, aynı senaryo köşede olabilir.

“BTC.D güncellemesi

%49-50’ye kadar olan hareketi dışlamamak

En son $BTC yeni bir ATH yaptığında, hakimiyet birkaç gün boyunca yükselmeye devam etti.

Er ya da geç yeni düşüşler yapacak. Döngünün sonuna kadar altcoinleri tutacağım.”

altcoin
Kaynak: Capo/Twitter

Sermaye altcoinlere geçmeye başladığında analist, Bitcoin çiftinin (ETH/BTC) zaten tüm zamanların en yüksek seviyesinin hemen köşede olduğunu gösteren bir yükseliş yapısı oluşturduğuna dikkat çekerek, Ethereum’un Bitcoin’den büyük ölçüde daha iyi performans göstermesini bekliyor.

“$ETH / BTC

Yeniden birikim gibi görünen bir aralıkta hızla zıplamak. Bu, yükseliş yapısının daha düşük bir seviyesidir. Dezavantajı için bahse girmezdim.

Bu, alt sezon için iyi.”

image 32
Kaynak: Capo/Twitter

Capo, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermesiyle, Cardano’nun (ADA) ETH’den, Binance Coin’in (BNB) Cardano’dan daha iyi performans göstereceğini ve Solana’nın (SOL) Binance Coin’den daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

Analistin hepsinden daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği tek altcoin, akıllı sözleşme platformu Polkadot (DOT).

“Döngü sonuna kadar beklenen performans:

$DOT > $SOL > $BNB > $ADA > $ETH > $BTC”

CoinGecko’ya göre Polkadot, Temmuz ayında 11 dolardan büyük bir toparlanmanın ardından şu anda 40 dolardan işlem görüyor.

Nihayetinde, yakından takip edilen stratejist, Bitcoin’in mevcut fiyatlardan yaklaşık %145’lik bir artış olan 150.000 $ seviyesinin üzerinde işlem gördüğünde tüm kripto piyasası döngüsünün sona ereceğini öngörüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap