Popüler Analist, Bu Altcoin’in ‘Yükseliş’ Sinyali Verdiğini Söyledi

Popüler Analist, Bu Altcoin’in ‘Yükseliş’ Sinyali Verdiğini Söyledi

Öncü bir kripto para uzmanı, geçtiğimiz hafta %10’dan fazla değer kazanan en popüler 20 altcoin için olumlu bir beklenti taşıdığını belirtiyor.

Analist DonAlt, Bitcoin Cash (BCH) günlük grafiğinin, olumlu bir eğilim gösterdiğini aktarıyor.

“Eğer daha küçük zaman aralıklarına bakarsanız, buradaki yapı yükselen bir üçgen gibi görünüyor. İsmi ne olursa olsun, bu aslında çok da mühim değil. Gerçekte dikkate almanız gereken veya işlem yaparken göz önünde bulundurmanız gereken tek şey, bir dip seviye belirleyip, bunu tekrar test etmek ve şimdi daha yüksek dip seviyelerle devam etmektir.”

bitcoin cash
popüler analist, bu altcoin'in 'yükseliş' sinyali verdiğini söyledi 2

Analiste göre, Bitcoin Cash için olumlu olan bu varsayımı çürütebilecek durum şu şekildedir:

“Eğer fiyat 200 doların, hatta 180 doların altına inerse, bu durum, tezin geçersiz olduğunu kanıtlar, bu da benim gözümde olumsuz bir durum.”

DonAlt’a göre, Bitcoin Cash ve diğer altcoinlerin fiyat performansı büyük ölçüde Bitcoin’e dayalı olacak.

“Altcoinlerle alakalı problemim, özellikle Bitcoin Cash ile ilgili problemim şu; şu an Bitcoin’e bakıyorum ve eğer bu düşüş yaşarsa, sanki bu da düşer ve altcoin piyasasındaki diğerleri de zarar görür gibi hissediyorum.”

Yazının kaleme alındığı an itibariyle Bitcoin Cash, Pazartesi gününden bu yana %14’lük bir artışla 236 dolar seviyelerinde işlem görmekte.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.