Popüler Analist, 3 Altcoin’i İzlemeye Aldığını Açıkladı! Shiba’nın Yükselişi Hakkında Konuştu!

Popüler Analist, 3 Altcoin’i İzlemeye Aldığını Açıkladı! Shiba’nın Yükselişi Hakkında Konuştu!
0

Popüler bir kripto analisti, memecoin Shiba Inu’nun daha fazla yukarı potansiyele sahip olduğunu ve üç altcoin için ralli tahmininde bulunduğunu söylüyor.

Tüccar Altcoin Sherpa, 138.500 Twitter takipçisine Dogecoin rakibi Shiba Inu’nun (SHIB) 0,0005 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesinde yeni bir ralli için hazırlandığını söyledi.

“SHIB : Eğer etrafta çok olsaydım, o zaman bu şeyde herhangi bir dip satın almaya çalışırdım . Hala hareket edecek çok yer olduğunu düşünüyorum.”

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Tüccar, parite yükseliş piyasası yapısı oluşturmaya devam ederken Fantom’un Bitcoin’e (FTM/BTC) karşı güçlü bir yükseliş trendinde kaldığını söylüyor.

“FTM : Bu şeyin ne zaman geri çekileceğini görmek için muhtemelen FTM/BTC çiftini izlemek isteyeceksiniz… Hâlâ büyük ölçüde bunun için sabırsızlanıyorum; eğilim güçlü. Fantom.”

image 14 1024x428 1
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

ABD doları karşısında FTM’ye gelince, Bitcoin (BTC) yerini koruduğu sürece daha da yükseleceğine inanıyor.

“BTC iyi olduğu sürece (çoğunlukla) USD çifti muhtemelen yükselmeye devam edecek.”

image 13 1024x428 1
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Sıradaki, Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların geniş çapta benimsenmesini artırmak için tasarlanmış bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC). Tüccar, son dört ayda kilit alana dört kez dokunduktan sonra MATIC’in 1,64 dolardan direnç almasını beklediğini söyledi.

“MATIC: Bunun yakın zamanda USD çiftinde güçlü bir şekilde kırılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Dirençte öğütme; bu alan zaten çok dokunuldu. Boğa.”

image 12 1024x469 1
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa’nın listesindeki son madeni para, kripto ticaretine sıfır ücretli kripto para birimi işlemlerini getirmeyi amaçlayan, yerleşik deflasyonist önlemlere sahip, merkezi olmayan bir Fintech başlangıç ​​ve havuz ticaret platformu olan WOO Network (WOO).

Tüccar, uzun vadeli yatırım için olduğunu, çünkü 2,50 dolara kadar yükselebileceğini ve mevcut değeri olan 1,17 dolardan %113’ün üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil ettiğini söylüyor.

“Bunun kaçınılmaz ATH’si (tüm zamanların en yüksek seviyesi) için bazı Fibonacci hedefleri eklendi. Bu projeyi ve uzun vadeli hodl’ı (hayatım için bekle) benim için seviyorum.”

image 11 1024x469 1
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap