Michaël van de Poppe, Bitcoin’i Yükselişe Taşıyabilecek İki Nedeni Açıkladı!

Michaël van de Poppe, Bitcoin’i Yükselişe Taşıyabilecek İki Nedeni Açıkladı!

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) büyük bir artış yaşayabileceğine dair iki ana neden belirtiyor.

Van de Poppe, BTC’nin kritik direnç seviyelerini aşıp aşamayacağını yakından takip ettiğini ifade ediyor.

“Şu anki durumda Bitcoin’in 28.800 dolarlık bu seviyenin üzerine çıkması gerekmekte. Bu başarıldığında, 32.000 dolar seviyesine doğru bir düzeltme görebiliriz. Daha sonra BTC için bir ETF (borsa yatırım fonu) uygulamasının olacağına dair neredeyse kesin bilgilere sahibiz. Ayrıca, genellikle bir artışa neden olan Bitcoin yarılanma olayıyla da karşılaşacağız.”

btc 84
kaynak: michaël van de poppe/x

Uzman, BTC’nin önümüzdeki iki hafta içinde 28.600 ila 28.800 dolar arasındaki seviyeyi destek olarak kullanmasını ve daha sonra 32.000 dolar seviyesine ulaşmasını bekliyor. Ayrıca, Bitcoin’de büyük bir artışın Aralık ayında gerçekleşebileceğini öne sürüyor.

“Mevcut fiyat hareketini göz önünde bulundurarak, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde 28.800 dolardan 28.600 dolara doğru bir hareketin olması muhtemel. Bu seviyenin üzerine çıktığımızda, 32.000 dolar seviyesine doğru bir artış görebiliriz. Bir noktada 29.000 dolara düşebiliriz, fakat büyük ihtimalle Aralık ayında yarılanma olayının etkisiyle 45.000 ila 48.000 dolar seviyelerine doğru bir artış yaşanabilir.”

Bu bilgiyi paylaştığı anda Bitcoin, 28.704 dolar seviyesinde işlem görmekte.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.