Deneyimli Yatırımcıdan Öngörü: Polygon’un Yeni Yükseliş Trendi Zirveye Ulaştı

Deneyimli Yatırımcıdan Öngörü: Polygon’un Yeni Yükseliş Trendi Zirveye Ulaştı

Bir kripto para uzmanının, Polygon (MATIC) ve iki diğer altcoin’e uzun vadede pozitif bir bakış açısı olduğunu belirtiyor.

Analist Rekt Capital, MATIC’in ayı piyasasının direncini aşarak “yeni bir genel yükseliş eğilimine giriş yapmak üzere” olduğunu belirtiyor.

polygon grf 1
kaynak: rekt capital/x

MATIC’in grafik analizine göre bir sonraki direnç seviyesinin 1,07 dolar olduğu görülüyor. Bu makale yazılırken MATIC, 0,891 dolardan işlem görüyor.

Rekt Capital, ayrıca merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü olan THORChain’in yerel kripto parası RUNE için de benzer bir değerlendirme yapıyor.

“RUNE, üç ay içinde ikinci büyük düşüş trendini aşmaya çalışıyor. İlk önce kırmızıydı, şimdi ise mavi renge dönüştü. Zamanla siyah olacak.”

rune grf 1
kaynak: rekt capital/x

Analistin belirttiğine göre, RUNE’un 12 dolara kadar ciddi bir dirençle karşılaşmadan yükselebileceği görülüyor. Makale yazılırken RUNE 4,80 dolardan işlem görüyor.

Rekt Capital, ayrıca kullanıcıların yapay zeka aracılığıyla verilere erişim sağlayıp bu veriler üzerinden kazanç elde etmeyi hedefleyen Ocean Protokolü (OCEAN) için de fiyat artışı bekliyor.

“Bu yeşil bölgeyi hala başarıyla destek olarak test ediyorum, olumsuz etkilerle karşılaşıyorum ve hatta dip noktalarda daha yüksek seviyeler oluşuyor. Fiyatın stabil kalması, (kırmızı) yaklaşık 0,48 dolar seviyesinin üzerine çıkmak için oldukça kritik.”

ocean grf 1
kaynak: rekt capital/x

Bu makale yazıldığında, OCEAN 0,381 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.