Polygon Fiyat Tahmini: MATIC-Balina Aktivitesi Net Bir Eğilim Gösteriyor mu?

Polygon Fiyat Tahmini: MATIC-Balina Aktivitesi Net Bir Eğilim Gösteriyor mu?

Kripto piyasası, FTX ile ilgili felaketten çok az iyileşme belirtisi gösterse de, Polygon (MATIC) fiyat tahmini bir eğilime işaret ediyor.

matic
polygon fiyat tahmini: matic-balina aktivitesi net bir eğilim gösteriyor mu? 2

Dahil olduğu web 3.0 projelerinin ölçeğinden güç alan Polygon (MATIC), 2022’de benimsemede kesinlikle önemli bir artış gördü. kripto para birimleri. Bu arada, MATIC fiyatı Kasım 2022’de görülen son yüksek seviyelere kıyasla oldukça düşük olduğunda, Polygon balinalarının oyunda olduğu görülüyor. Merkezi olmayan bir Ethereum ölçeklendirme platformu olan Polygon, geliştiricilerin ölçeklenebilir, kullanıcı dostu dApp’ler oluşturmasına olanak tanır.

MATIC Balina Birikimi

Kripto piyasası, FTX çöküşü nedeniyle yaşanan kripto çöküşünün kan banyosundan henüz kurtulamamış olsa da, balinalar en umut verici jetonları biriktiriyor. Son zamanlarda, raporlar Shiba Inu’nun (SHIB) yakın gelecekte fiyat artışı için iyi bir konumda olabileceğini öne sürdü. Aslında, ilk 500 Ethereum (ETH) balinası, memecoin’in mevcut toplam arzının önemli bir payını elinde tutuyor. Benzer şekilde, zincirleme veriler, bilinmeyen bir adresten büyük bir token aktarımı gösterdi. MATIC’teki bir Balina Uyarısı şunları söyledi:

“13.428.828 MATIC (12.343.023$) bilinmeyen cüzdandan Coinbase’e aktarıldı.”

Öte yandan, çeşitli faktörler token fiyatı için potansiyel olarak yüksek bir yükseliş momentumuna işaret ediyor. Güçlü gösteri devam ederse, kripto para birimi yakında 1 $ işaretini aşmak için iyi bir konuma sahip olabilir. Kripto para birimi son zamanlarda 0,87 dolar bariyerinden bir kopuş gördü. Fiyat izleme platformu CoinMarketCap’e göre, bu yazı yazılırken, Polygon fiyatı son 24 saatte %0,71 artışla 0,9264 $ seviyesinde bulunuyor. Kripto para biriminin 2022’nin sonuna kadar nasıl ilerleyeceği henüz belli değil.

Son zamanlarda Polygon, bir araştırma ve geliştirme merkezi oluşturmak için Hintli e-ticaret devi Flipkart ile işbirliği yaptı.

Daha fazla kurumsal benimsemenin önünü açabilecek büyük bir gelişmede, Polygon yakın zamanda Wall Street bankası JP Morgan ile el ele verdi. Banka, Blockchain ağını kullanarak bir ticaret gerçekleştirdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.