Polygon Fiyat Analizi: MATIC %8 Düştü, Temel Desteğe 2 Dolara Yaklaştı

Polygon Fiyat Analizi: MATIC %8 Düştü, Temel Desteğe 2 Dolara Yaklaştı
0

MATIC’in rallisi, tüm zamanların en yüksek seviyesini 2,9 $’a ayarladıktan sonra sona erdi. Fiyat şimdi bir düzeltmede bulundu ve hızla 2 dolara yaklaşıyor.

Temel Destek seviyeleri: 2$, 1.8$

Temel Direnç seviyeleri: 2,4 $, 2,9 $ (ATH)

Fiyatın 2,9 dolara ulaştığı harika bir performansın ardından, MATIC ivme kaybetti ve şimdi 2 dolarlık kilit desteğe doğru düzeltme yapıyor. 2.4 $’daki seviye direnç olarak onaylandı ve fiyat o zamandan beri daha düşük seviyeler oluşturdu.

Yükselirken, MATIC büyük bir düşüş takozu oluşturdu (ilk grafikte mavi ile temsil ediliyor) ve şimdi fiyat düşüşte görünüyor. Kripto para biriminin bir düzeltme ve daha uzun konsolidasyona girmesi muhtemeldir.

matic
polygon fiyat analizi: matic %8 düştü, temel desteğe 2 dolara yaklaştı 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Beklendiği gibi, hacim tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra düştü ve MATIC düşük hacimde bir düzeltmeye girdi.

RSI : Günlük RSI, düşüş eğilimi için tipik olan daha düşük zirveler yapıyor. MATIC yeni destek ararken bu durumun devam etmesi muhtemeldir.

MACD : Günlük MACD, fiyat 2,9 $’a ulaştıktan sonra düşüşe geçti ve o zamandan beri trend düşüş eğiliminde. Şimdiye kadar, MATIC geri dönemedi ve düzeltme devam ediyor. MACD yükseliş eğilimini tamamlayana kadar fiyatın yeni zirveler yapması pek olası değil.

matic
polygon fiyat analizi: matic %8 düştü, temel desteğe 2 dolara yaklaştı 4

MATIC için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

MATIC’in Aralık 2021’deki yıldız performansını Ocak ayında önemli bir düzeltme izledi. Fiyat toparlanmadan önce %30’dan fazla düştü. Eğilim düşüş eğilimini koruyor ve MATIC muhtemelen 2 dolarlık destek seviyesini tekrar test edecek. Bu, ayıları kontrol altında tutmazsa, MATIC’in düşmesi muhtemeldir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap