Polkadot’un Kısa Vadeli Yükseliş Görünümü Bu Kilit Seviyelere Bağlı Olabilir

Polkadot’un Kısa Vadeli Yükseliş Görünümü Bu Kilit Seviyelere Bağlı Olabilir
0

Bitcoin ve büyük ve orta ölçekli altcoinlerin çoğu, geçen hafta bir Rus işgali haberinin ortaya çıkması ve küresel piyasaların korkuyla tepki vermesiyle düşüş yaşadı. Bununla birlikte, son birkaç gün içinde fiyat, kendisini bazı önemli kısa vadeli seviyelerin üzerine çıkardı.

Polkadot, son zamanlarda 15 doların altına düştükten sonra son birkaç gün içinde bir miktar talebin geldiğini de gördü.

Polkadot- 2 saatlik grafik

polkadot
polkadot'un kısa vadeli yükseliş görünümü bu kilit seviyelere bağlı olabilir 3

DOT’un 23,19 dolardan 15,8 dolara hareketine dayalı olarak bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (sarı) çizildi. 13.79 dolar seviyesini boğaların potansiyel olarak mücadeleye girebileceği bir yer olarak sundu. Polkadot bu düşük seviyelere pek ulaşmadı ancak bir sıçrama görmeden önce 14,2 dolarda durdu.

Yazma sırasında, piyasa yapısı kısa vadeli yükseliş eğilimindeydi. Bunun nedeni, fiyatın 17,1 $ (camgöbeği kutusu) alanının üzerine çıkması ve talep bulmak için yeniden test etmesiydi. Ayrıca, 18.6 dolarlık alan, son iki hafta boyunca saatlik zaman diliminde arz işlevi gördü. Ancak son saatlerde de fiyat bu seviyenin üzerine çıktı.

Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde 20,5 dolar ve 23,2 doları hedefleyen yukarı yönlü bir hareket beklenebilir. Bundan önce, 18$ veya 17.5$’a bir geri çekilme meydana gelebilir ve bu bir satın alma fırsatı olabilir.

Gerekçe

polkadot
polkadot'un kısa vadeli yükseliş görünümü bu kilit seviyelere bağlı olabilir 4

RSI, yükseliş momentumunun güçlü kaldığını göstermek için son birkaç saat içinde nötr 50’nin üzerinde kaldı. Chaikin Para Akışı da piyasaya önemli sermaye akışını göstermek için +0.05’in üzerinde kaldı.

OBV, son birkaç haftadır istikrarlı bir düşüş trendindeydi. Bununla birlikte, son beş gün içinde, OBV bir sıçrama gördü ve alım hacmini işaret etmek için daha yüksek bir düşük kaydetti.

Çözüm

17.2 dolarlık alan talebe çevrildi ve fiyat da saatlik bir seansta 18.62 doların üzerinde kapandı. Görüldüğü takdirde, 17.5-18 dolar bölgesine bir geri çekilme, muhtemelen Polkadot için bir başka yükseliş hareketi izleyecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap