Polkadot, Uniswap, AAVE Fiyat Analizi: 28 Şubat Pazartesi

Polkadot, Uniswap, AAVE Fiyat Analizi: 28 Şubat Pazartesi
0

Analizlere bakıldığında Polkadot, Uniswap ve AAVE, 24 Şubat’ta birkaç ayın en düşük seviyesinden kendilerini toparlamış olsalar da, daha geniş görüş, yazı yazılırken aşırı korku bölgesine daldı. Uniswap, Bollinger Bantlarının üst bandında gezinirken umut verici işaretler gösterdi. Ancak AAVE gibi, Uniswap da zayıf bir yön eğilimi gösteriyordu.

Polkadot(DOT) Analiz

analiz
polkadot, uniswap, aave fiyat analizi: 28 şubat pazartesi 4

Kasım 2021’deki ATH’sinden bu yana, DOT ayıları boğaların gidişatı kendi lehlerine çevirmesinden kaçındı. Alt, 24 Şubat’ta yedi ayın en düşük seviyesine doğru çekilirken (4 Kasım’dan itibaren) %74’ün üzerinde düştü. 

Alt, 20 SMA’yı  (kırmızı) geçmeye çalışırken, son düşüş rallisi bir aşağı kanala işaret etti. Son birkaç gün içinde, alt, kanaldan ayrıldıktan sonra hayati önem taşıyan 16 dolarlık işareti geri aldı. Ayılar 17 dolar seviyesinin altında bir kapanış sağlarsa, muhtemelen 16 dolarlık desteğin yeniden test edilmesi muhtemeldir.

Basın zamanında, DOT 17.73 dolardan işlem gördü. RSI geçen  gün yaklaşık 15 puan düştü. Boğaların potansiyel bir serpinti önlemek için 47 desteğini savunması gerekiyordu. Ayrıca, Hacim Osilatörü düşüş trendinde ve son kırılmanın 20 SMA’nın üzerinde sürekli bir kapanış bulmak için hala daha fazla itmeye ihtiyacı olduğunu ortaya koyuyor.

Uniswap (UNI) Analiz

analiz
polkadot, uniswap, aave fiyat analizi: 28 şubat pazartesi 5

15.3 $ işaretini kaybettiğinden beri, UNI boğaları trend değiştiren bir ralliyi ilerletemedi. Alt, %53,09’luk bir düşüş kaydetti (21 Ocak’tan itibaren) ve 24 Şubat’ta bir yılın en düşük seviyesine dokundu.

O zamandan beri UNI, %35.5’lik bir toparlanma başlattı ve Bollinger bantlarının (BB) üst bandını dürttü. Sonuç olarak, BB’nin ortalamasını dirençten acil desteğe çevirdi. Şimdi, boğalar üst bandı test etmeye devam ederken, satın alma gücü arttı.

Basın zamanında, alt 10.177 dolardan işlem görüyordu. Kendini önemli 46 puan seviyesinden aldıktan sonra, RSI orta çizginin üzerinde sallandı ve 60 işaretinde bir engelle karşılaşmaya devam etti. Ayrıca, DMI çizgileri yükseliş kenarını doğruladı. Ancak ADX, UNI için zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

AAVE Analiz

analiz
polkadot, uniswap, aave fiyat analizi: 28 şubat pazartesi 6

Yukarı kanal (yeşil) çöküşünden sonra, boğalar avantajlarını kaybetti ve hatta 139 dolarlık direnci (önceki destek) savunamadı. Alt, değerinin %40.57’sini (10 Şubat’tan itibaren) kaybetti ve 24 Şubat’ta 13 ayın en düşük seviyesine ulaştı.

112-115$ aralığından toparlandıktan sonra, AAVE aşağı kanaldan (beyaz) çıktı ve direncine meydan okumayı hedefledi. Bu arada  Supertrend, alıcıları kayırarak yeşil bölgeye girdi. 

Basın zamanında, AAVE 140.299 dolardan işlem görüyordu. RSI, fiyatla aşağı yönlü bir ayrışmanın ardından kendisini orta çizginin üzerinde tutamadı, ancak son birkaç saat içinde yine de umut verici canlanma işaretleri gösterdi. Ayrıca, OBV desteğini korurken son eğilim ile uyumluydu.  Ancak UNI gibi, AAVE de son beş gün içinde keskin bir düşüş yaşadıktan sonra zayıf bir ADX sergiledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap