Polkadot, Stellar, NEAR Fiyat Analizi: 24 Şubat Perşembe

Polkadot, Stellar, NEAR Fiyat Analizi: 24 Şubat Perşembe
0

Rusya ve Ukrayna arasındaki son siyasi huzursuzluğun ardından, kripto piyasası büyük bir satışa tanık oldu. Sonuç olarak, Polkadot, Stellar ve NEAR çift haneli 24 saatlik kayıplar kaydettikten sonra 24 Şubat’ta birkaç ayın en düşük seviyelerine dokundu.

Polkadot (DOT) Analiz

analiz
polkadot, stellar, near fiyat analizi: 24 şubat perşembe 4

DOT ayıları, 23.11 dolarlık işareti destekten dirence çevirdikten sonra sürücü koltuğundaydı. Son düşüş aşaması, sadece son 16 günde %37.4’lük bir düşüşe neden oldu. Sonuç olarak, DOT 24 Şubat’ta yedi ayın en düşük seviyesine doğru çekildi.

Geçen gün, alt grup, boğaların 30 hafta boyunca koruduğu 16 dolarlık işareti kaybetti. Alt kanalın (sarı) altındaki herhangi bir kapanış, 13 dolar seviyesinde bir testi tetikleyebilir.

Basın zamanında, DOT 15.19 dolardan işlem görüyordu. RSI aşırı satım bölgesinde durdu ve 24-28 destek aralığını test etmeye baktı. CMF, güneye giden salınımını sürdürürken ve düşüş eğilimi sergilediği için çoğunlukla fiyatı takip etti.

Stellar (XLM) Analiz

analiz
polkadot, stellar, near fiyat analizi: 24 şubat perşembe 5

22 Ocak’ta bir yılın en düşük seviyesinden toparlandıktan sonra alt, tüm EMA Şeritlerinin üzerine çıkarak etkileyici kazanımlar elde etti. Bununla birlikte, satıcılar güçlerini 0.2464 $ seviyesinde hızlandırdıklarından, XLM bir aşağı kanala (sarı) indi.

Son 16 günde değerinin %36’sını kaybettikten sonra XLM, 24 Şubat’ta 13 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu aşamada, 20 EMA güçlü bir direnç göstermeye devam etti. Şimdi, alıcılar 0.161 $ işaretini savunmaya istekli olduklarından, XLM aşağı kanalın orta çizgisini test etmeye baktı.

Basın zamanında, XLM 0.1705 dolardan işlem görüyordu. RSI, 33 işaretini test ettikten sonra aşırı satım bölgesinde sallandı . Son birkaç günde, alt ton bir toparlanma başlatmaya çalışırken fiyatla birlikte bir yükseliş sapması (beyaz trend çizgisi) oluşturdu. Ayrıca, son geri çekilme hacimlerinin toparlanma hacimlerinden daha yüksek olması, düşüş niyetlerini teyit ediyor.

NEAR Protocol (YAKIN) Analiz

analiz
polkadot, stellar, near fiyat analizi: 24 şubat perşembe 6

15 Ocak’taki ATH’sinden bu yana NEAR, değerinin %62,83’ünü kaybetti ve 24 Şubat’ta 11 haftanın en düşük seviyesine doğru koştu. Ayrıca, 9,5 dolar seviyesindeki kritik direncini de (önceki destek) kaybetti.

NEAR, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (beyaz) dökümüne tanık oldu. Bu düşüş, düşüş trend çizgisi desteği (sarı, kesikli) oluşturmak için hayati fiyat noktalarından geçti. 7,6 dolarlık yatay destek, trend çizgisi desteğiyle çakıştı. Bu nedenle, alıcıların güçlü bir serpinti önlemek için bu alanı savunması önemlidir.

Basın zamanında, alt 7.98 dolardan işlem görüyordu. Rekor düşük seviyesine düştükten sonra, RSI 27 işaretinde zayıf kaldı. İlginç bir şekilde, fiyat keskin bir düşüş yaşarken bu desteği son iki günde sürdürdü. 7,6 dolarlık destek sağlam kalırsa, bu okuma bir yükseliş sapmasına neden olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap