Polkadot, Cosmos, Gala Fiyat Analizi: 10 Mart Perşembe

Polkadot, Cosmos, Gala Fiyat Analizi: 10 Mart Perşembe
0

Geçtiğimiz birkaç gün içinde kripto piyasası için net bir eğilim olmadı. Eğilim düşüşe geçti, ancak Bitcoin 39.4 bin doların üzerine çıktığında, kısa vadeli görünüm yükseliş eğilimine kaymış gibi görünüyordu. Şimdi, BTC yazı yazılırken 39.2 bin dolardan işlem görüyordu ve Polkadot ve Gala gibi bazı altcoinler son birkaç gündür bir aralık oluşumu sergiledi. Aralık düşükleri tekrar gözden geçirilecek mi ve boğalar biraz satın alma baskısı uygulayacak kadar güçlü mü?

Polkadot (DOT) Analiz

analiz
polkadot, cosmos, gala fiyat analizi: 10 mart perşembe 4

DOT, son birkaç gün içinde 16.17 ile 17.57 dolar arasında bir aralık (sarı) oluşturdu. Son 24 saatte desteklemek için aralığı 17.6 $ ‘a çevirdiği görüldü, ancak o zamandan beri yoğun satış yaşadı. 16.81 dolar desteğinin hemen üzerinde 17.02 dolardan işlem gördü.

RSI nötr 50’nin altına düştü ve Aroon Göstergesi son birkaç günün yükselişinin sona erdiğini gösterdi. Orta nokta ve düşük aralıklar, önümüzdeki birkaç saat içinde DOT için destek sağlayabilir.

Cosmos (ATOM) Analiz

analiz
polkadot, cosmos, gala fiyat analizi: 10 mart perşembe 5

Cosmos için geçen hafta üç önem seviyesi vardı. Bunlar 27,7 dolarlık destek alanı ve 29,8 dolarlık ve 31,5 dolarlık direnç bölgeleriydi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, ATOM 27.7 dolarda talep buldu ve 31.5 dolara itici bir yükseliş hareketi yaptı. 29.8 doların desteğe çevrilmesi bekleniyordu.

Yine de son satış, fiyatı 27.7 dolarlık talep bölgesine geri dönmeye zorladı. Müthiş Osilatör, düşüş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin altından geçerken, CMF piyasadan önemli bir sermaye akışı göstermek için -0.24’te kaldı.

Gala Analiz

analiz
polkadot, cosmos, gala fiyat analizi: 10 mart perşembe 6

GALA ayrıca grafiklerde kısa vadeli bir aralık (sarı) oluşturdu. Yazma sırasında, 0,223 dolar seviyesinin altına düşmüştü. OBV, satıcıların geçen hafta baskın olduğunu gösterdi. GALA 0,21 dolardan 0,235 dolara yükselirken MACD’nin sıfır çizgisini geçtiğini gören son birkaç gün içinde alıcılardan bir miktar geri çekilme oldu.

Bir kez daha, düşük aralıklar fiyatla yeniden test edilebilir. Düşüş momentumu katılaşırken MACD bir kez daha sıfır çizgisinin altındaydı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap