Piyasaya Karşı Bir Ralliden Sonra, NEAR’ın Önümüzdeki Hafta 20 Dolara Ulaşacağının Nedeni!

Piyasaya Karşı Bir Ralliden Sonra, NEAR’ın Önümüzdeki Hafta 20 Dolara Ulaşacağının Nedeni!
0

Son birkaç gün içinde, NEAR Protokolü en düşük seviyelerden etkileyici bir şekilde 13.18 dolardan yükseldi. Bitcoin de 40,5 bin dolarlık destekten sıçradı ve NEAR, geçmiş arz alanlarını nispeten kolaylıkla tırmanabildi. Yukarı doğru ralli, boğalar için kâr alma seviyeleri olarak bazı kısa vadeli hedefler sağladı.

near
piyasaya karşı bir ralliden sonra, near'ın önümüzdeki hafta 20 dolara ulaşacağının nedeni! 3

Son iki hafta içinde fiyat 13.1$ seviyesinde güçlü bir destek buldu. NEAR’ın 17.664 $’dan 13.183 $’a inen hareketi kullanılarak, Fibonacci düzeltme ve uzatma seviyeleri (beyaz) çizildi. 18.9$’daki %27,2 seviyesi küçük bir farkla kaçırıldı ve NEAR, 18.8$’dan 17,3$’lık eski arz alanına bir gerileme gördü.

Bu yeniden test, onu bir arz bölgesinden talep bölgesine çevirdi. Bu özellikle önemliydi çünkü son iki hafta içinde NEAR çoğunlukla 15,9 dolar ile 13,2 dolar seviyeleri arasında sıçradı.

Talep arayışı ve alıcı bulmak için 17,4 dolarlık alanı test ettikten sonra, NEAR’ın bir kez daha yukarı doğru hareket etmesi muhtemel görünüyordu. %61.8 genişleme seviyesi, NEAR’ın önümüzdeki birkaç gün içinde ulaşacağı 20,48$’lık bir hedef sundu.

Gerekçe

near
piyasaya karşı bir ralliden sonra, near'ın önümüzdeki hafta 20 dolara ulaşacağının nedeni! 4

Saatlik RSI, geri çekilmenin ardından nötr 50’ye geri döndü. Önceki yüksekler çıkarılıp alıcı bulmak için yeniden test edildiğinden, RSI’nın bir kez daha tırmanması muhtemeldi. Bir uyarı, belki de yeniden testte biraz düşük işlem hacimleri olabilir.

CMF, NEAR için yukarı harekette +0.05’in oldukça üzerindeydi, ancak yazı yazılırken -0.05’e yakındı. Bu, sermaye akışının piyasadan dışarıya yönlendirildiğini, ancak önemli ölçüde öyle olmadığını gösterdi.

Çözüm

Göstergeler NEAR’ın arkasında bir miktar yükseliş gücü gösterdi, ancak fiyat hareketi çok daha ikna ediciydi. NEAR’ın kısa vadede 20.5$’a doğru hareket etmesi muhtemel görünüyordu. Bununla birlikte, NEAR, likidite avında 15,9 dolara geri dönüş görebilir. Böyle bir hareket, geç uzun vadelileri bir kayıpla kapanmaya zorlayacak, açığa satış yapanları teşvik edecek ve genel olarak piyasa yapıcılara, bir kez daha oynaklığın ardından NEAR’ı daha yükseğe çıkarmak için daha fazla mühimmat sağlayacaktır. Bu nedenle, piyasa yapısı yükselişe geçmiş olsa da, 20$’a hareket etmeden önce 15,9$’ı tekrar test etmek imkansız olmayacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap