Piyasa Analiz: Chainlink (LINK) Yüksek Balina Aktivitesinin Ortasında 8 Dolara Çıktı!

Piyasa Analiz: Chainlink (LINK) Yüksek Balina Aktivitesinin Ortasında 8 Dolara Çıktı!

Zincir üstü veriler, Chainlink balina aktivitesinin hafta sonu boyunca 4 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını ve LINK fiyat rallisine yol açtığını gösteriyor.

Geçen hafta sonu, Oracle servis sağlayıcısı Chainlink (LINK), 8 dolara kadar yükselen güçlü bir hamle yaptı. Basın saatinden itibaren LINK, 3.8 milyar dolarlık piyasa değeri ile 7.89 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor.

Hafta sonu boyunca LINK fiyat rallisi, güçlü balina aktivitesinin zemininde geldi. Zincir içi veri sağlayıcı Santiment’e göre, LINK balina işlemleri hafta sonu 4 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Şunları ekledi:

“Piyasa fiyatları birkaç kez 8 dolar seviyesini düşürdüğü için Chainlink balinaları bu hafta sonu oldukça aktif hale geldi. Cumartesi günü değeri 1 milyon doları aşan 33 farklı LINK işlemi gördü. Bu, 27 Haziran’dan bu yana en yüksek balina aktivitesi günüydü” dedi.

chainlink
piyasa analiz: chainlink (link) yüksek balina aktivitesinin ortasında 8 dolara çıktı! 2

Geçen ay boyunca Chainlink (LINK), yatırımcıların ve kripto traderların radarındaydı. Balina etkinliği Ekim ayının bu ayı boyunca güçlü kaldı.

Şu anda 8 dolar, Chainlink (LINK) için güçlü bir direnç görevi görüyor. Aynı seviyenin üzerinde bir kırılma, LINK’i ileride güçlü bir ralli için kurabilir. Uzun süredir Chainlink, 6-8 dolar aralığında güçlü bir şekilde konsolide oluyor.

Chainlink ile yeni bir rekabette, kripto borsası Binance geçen hafta Oracle Network’ü başlattı.

Chainlink ve Diğer Altcoinler

Geçen hafta, altcoin alanı güçlü bir ralli gördü. Memecoin festivalinin ortasında, hem Dogecoin (DOGE) hem de Shiba Inu (SHIB), fiyatlarının önemli ölçüde arttığını gördü. DOGE, haftalık grafikte %100’ün üzerinde kazançla işlem görüyor.

Ancak artık keskin bir düzeltmeye girdi. Basın zamanı itibariyle, Dogecoin (DOGE), 13.8 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.12 $ fiyatla %8.68 düşüşle işlem görüyor.

Memecoin’e ek olarak, Ethereum (ETH) güçlü bir ralliye tanık oldu ve haftalık grafikte yaklaşık %20 arttı. Dünyanın en büyük ikinci kriptosu, bu ay boyunca Bitcoin üzerinde net bir fiyat hakimiyeti gösterdi. Zincir üstü veri sağlayıcı Santiment raporları:

“Ethereum’un Bitcoin ve çoğu kripto üzerindeki fiyat hakimiyeti, Ekim ayı yaklaşırken devam etti. Bu, oluşturulan yeni ETH adreslerindeki ani artışın ardından geldi. Adresleme faaliyetinin, kendinden emin bir devam eden ralli için muhtemelen toparlanması gerekecek. ”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.