Piyasa Analiz: Bitcoin Düşük İşlem Hacminde Sabit Kalırken, Aptos (APT) %32 Arttı!

Piyasa Analiz: Bitcoin Düşük İşlem Hacminde Sabit Kalırken, Aptos (APT) %32 Arttı!

Aptos, %32’lik devasa bir artışla bugünün en iyi performansı gösteren oyuncusu. Ethereum Classic %6 arttı.

Bitcoin, önceki hafta sonlarına benzer şekilde, düşük işlem hacimlerinde her iki yönde de önemli bir hareket olmadan işlem görmeye devam ediyor.

ETC ve APT birkaç istisna arasında yer alarak, kayda değer kazançlar kaydederek, alternatif kripto paraların çoğu da sessizce oturuyor.

Bitcoin 19 Bin Dolarda

Son yedi gün, BTC’nin en son ABD TÜFE rakamlarının açıklanmasından 24 saat sonra 19.000 $’dan 18.200 $’a ve 20.000 $’a çıktığı önceki haftaya göre önemli ölçüde daha az hareketliydi.

Ancak varlık, gıpta edilen 20.000 dolarlık çizgiyi geçemedi ve 19.000 dolarlık tanıdık bir manzaraya geri döndü. Geçen hafta sonunu Pazartesi kadar orada geçirdi. Salı günü 19.600$’a yükselen fiyat artışıyla ilerlemeye çalıştı ancak bir kez daha yolunda durduruldu.

Senaryo Perşembe günü tekrarlandı. Ancak bu ret, BTC’yi güneye doğru zorladı ve varlık, 9 günün en düşük seviyesi olan 18.600 dolara düştü. Oldukça hızlı bir şekilde sıçradı ve hafta sonu geldiğinde 19.000 dolara geri döndü.

Düşük işlem hacimlerinin, kripto para birimi 19.000 doların biraz üzerinde sessizce oturmasıyla, sorunsuz bir işlem gününe daha yol açması bekleniyor. Piyasa değeri hala 367 milyar dolar, altcoinler üzerindeki hakimiyeti ise %40’tan birkaç santim uzakta.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin düşük i̇şlem hacminde sabit kalırken, aptos (apt) %32 arttı! 3

APT Gösteriyi Çaldı

Çoğu alternatif madeni paranın bulunduğu ortam, BTC’ninkine benzer, yani çok az sayıda önemli fiyat hareketi var.

Hemen hemen tüm büyük altcoinler küçük kazançlara sahiptir. Bunlara Ethereum, Binance Coin, Ripple, Cardano, Solana, Dogecoin, Polkadot, MATIC, Tron ve Avalanche dahildir. Shiba Inu hafif bir kayıpla oturuyor.

Ethereum Classic, daha büyük kapaklı altlardan en iyi performans gösteren olarak öne çıkıyor. Bir günde %6,5 arttı ve 23 doların üzerinde işlem görüyor.

Aptos ise günlük %32 oranında fırladı. Sonuç olarak, yakın zamanda başlatılan blok zinciri ağının yerel kripto para birimi 10 dolara yaklaştı.

Bununla birlikte, bu kazançlar, metrik 920 milyar dolar civarında kaldığı için kripto piyasası sınırını yukarı doğru itmedi.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin düşük i̇şlem hacminde sabit kalırken, aptos (apt) %32 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.