Piyasa Analiz: Bitcoin 22 Bin Doları Korurken, Solana %9 Artışla 40 Dolara Yükseldi!

Piyasa Analiz: Bitcoin 22 Bin Doları Korurken, Solana %9 Artışla 40 Dolara Yükseldi!

Solana bugünün en iyi performansına sahipken, Bitcoin 22.600 doların kuzeyinde başka bir yerel zirve çizdi.

Bitcoin, son 24 saat içinde küçük kazançlar kaydetmeye devam etti ve 22.500 doların üzerinde birkaç haftanın en yüksek seviyesini kaydetti.

Solana, %9’luk kayda değer bir artışla 40$’a çıkarak, daha büyük sermayeli altcoinlerden en iyi performans gösteren oyuncu olarak ortaya çıktı.

Bitcoin Başka Bir Küçük Zirve Gördü

Geçen haftaki fiyatın 18.500 dolara düşmesinden bu yana, Bitcoin yükselişte. Birkaç gün olduğu yerde 19.000 dolara toparlayarak başladı ve ECB’nin rekor kıran faiz oranı artışı bile onu güneye itmedi.

Haftanın sonu, Bitcoin imrenilen 20.000 $ çizgisinin üzerine sıçradığı için boğalar için daha da fazla pozitif getirdi. Hafta sonu başka bir fiyat artışı gördü, çünkü bu sefer varlık 21.500 doların üzerine çıktı.

Bir süre oraya yerleştikten sonra, kripto para birimi başka bir saldırı başlattı, 22.000 doların üzerine çıktı ve hatta son 24 saat içinde 22.600 dolara sıçradı. Bu, 19 Ağustos’tan bu yana en yüksek fiyat seviyesi oldu.

Şu an itibariyle, birkaç yüz dolar geri çekildi ancak hala 22.000 doların kuzeyinde duruyor. Piyasa değeri hala 425 milyar doların üzerinde ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %40’a yükseldi.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin 22 bin doları korurken, solana %9 artışla 40 dolara yükseldi! 3

SOL Gösteriyi Çaldı

Son zamanlarda yükselişte olan ve belki de yaklaşan Birleşmeyi çevreleyen yutturmaca tarafından körüklenen Ethereum da dahil olmak üzere, daha büyük kapaklı altların çoğu bugün biraz kırmızıda.

Bununla birlikte, ikinci en büyük kripto para birimi, Birleşme’nin giderek yaklaşmasına rağmen, son 24 saat içinde yaklaşık %2 düşüşle 1.700 dolar civarında işlem gördü.

Binance Coin, Cardano, Polkadot, Shiba Inu ve Dogecoin de daha büyük sermayeli altlardan biraz yeşil renkte. Buna karşılık, Ripple, Avalanche ve MATIC günlük %5’e kadar arttı.

Yine de Solana, %9’luk devasa bir artışla şovu daha büyüklerden çaldı. Sonuç olarak, SOL 40 doların üzerine çıkmaya yakın.

Tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri 1.050 trilyon doların kuzeyinde kaldı, yani metrik birkaç gün içinde yaklaşık 150 milyar dolar arttı.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin 22 bin doları korurken, solana %9 artışla 40 dolara yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.