Piyasa Analiz: Bitcoin 20 Bin Dolarda Sabit Dururken, Binance Coin (BNB) 11 Haftanın En Yüksek Seviyesine Yükseldi!

Piyasa Analiz: Bitcoin 20 Bin Dolarda Sabit Dururken, Binance Coin (BNB) 11 Haftanın En Yüksek Seviyesine Yükseldi!

Bitcoin’in 21.000 doların üzerindeki yolculuğu ayılar tarafından hızla durduruldu ve varlık bu seviyenin hemen altına geri döndü.

Binance Coin, 11 haftanın en yüksek seviyesine doğru kayda değer bir artışla bugün en iyi performans gösterenler arasında yer alıyor.

Çoğu altcoin, çalışma haftasının sonundan elde edilen kazanımların ardından sakinleşti ve Dogecoin nihayet bugün biraz geri çekildi. Buna karşılık, BNB birkaç ayın en yüksek seviyesine sıçradı.

Bitcoin 20 Bin Dolarda Durdu

Bitcoin, geçtiğimiz Salı günü 19.000 dolardan 20.000 doların üzerine fırladığından beri, son birkaç gündür yükselişte. Avrupa Merkez Bankası’nın faiz oranlarını bir kez daha 13 yıllık bir rekora yükselteceğini söylemesinin ardından 20.000 dolara geri çekilmeden önce, takip eden günlerde 21.000 dolara kadar çıktı.

Ancak boğalar bir kez daha hızlandı ve BTC’yi tekrar kuzeye itti. Sonuç olarak, varlık Cuma günü 21.000 dolara kapanıyordu. Aslında Cumartesi günü bu seviyenin kısaca üzerine çıkarak yedi haftanın en yüksek seviyesini kaydetti.

Ancak Pazar günkü düşük işlem hacimleri, kripto para biriminin yükselmesine izin vermedi ve birkaç yüz dolar kaybetti. Şu an itibariyle, varlık daha da güneye daldı ve bazı analistler ufukta daha fazla acı olabileceği konusunda uyarırken 20.500 dolar civarında işlem görüyor.

Bitcoin’in piyasa değeri bir kez daha 400 milyar doların altına düştü ve alts üzerindeki hakimiyeti hala %39’un altında.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin 20 bin dolarda sabit dururken, binance coin (bnb) 11 haftanın en yüksek seviyesine yükseldi! 3

BNB Yeni Zirveyi Görüyor

Altcoinler de bazı kayda değer kazanımlar elde etti ve bazıları bunu yapmaya devam etti. Binance Coin, %5’lik etkileyici bir artışla günümüzün en iyi performans gösterenleri arasında yer alıyor. Sonuç olarak, BNB Ağustos ortasından bu yana ilk kez 320 doların üzerine çıktı. Bu belki de Binance fırlatma havuzunun geri dönüşüyle ​​körükleniyor.

Ethereum bugün 1.600 doların altına düştü ancak şimdi bu seviyenin üzerine çıktı. Dogecoin de bir noktada sert bir şekilde geri çekildi, ancak Musk-Twitter anlaşmasından sonra geçen haftanın hala en önemli kazancı.

Solana ve Polkadot da yeşilde iyi durumdalar ve sırasıyla 34$ ve 6.8$’dan işlem görüyorlar.

Dünden bu yana hafifçe geri çekilmesine rağmen, genel kripto piyasası şu anda hala 1 trilyon doların üzerinde.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin 20 bin dolarda sabit dururken, binance coin (bnb) 11 haftanın en yüksek seviyesine yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.