Piyasa Analiz: Bitcoin 19 Bin Dolar İçin Savaşırken, Uniswap %8 Düştü!

Piyasa Analiz: Bitcoin 19 Bin Dolar İçin Savaşırken, Uniswap %8 Düştü!

Uniswap, belki de Binance ile olan yanlış anlamaların körüklediği, 24 saatlik bir ölçekte en kötü performans gösterenler arasında yer alıyor.

Bitcoin 19.000 dolar seviyesiyle flört etmeye devam ediyor, ancak bu sefer bunun üzerinde kalmak için savaşıyor.

Altcoinler günlük ölçekte kırmızı renktedir ve Uniswap, Binance ile son zamanlarda yaşanan yanlış anlaşılmaların ardından en fazla değeri kaybeder.

19 Bin Dolarlık Bitcoin Savaşları

Bu hafta piyasa hareketliliği açısından bir öncekine benzemiyor. Bitcoin, yedi gün önce ABD TÜFE rakamlarını takiben dakikalar içinde 19.000 dolardan 18.200 dolara düştüğünde bir Rollercoaster yaşadı ve ardından 20.000 dolara yükseldi.

Ancak, hafta sonu geldiğinde varlık sakinleşti ve 19.000 dolar civarında tanıdık zemine geri döndü. Pazartesi günkü ticaret olayları benzerdi. Manzara Salı günü 19.600 dolara yükseldiğinde değişmeye başladı, ancak 20.000 doların çok önünde durduruldu.

Dün başka bir kısa artış daha geldi ama küçüktü. Bu nedenle, Bitcoin 19.000 dolara geri döndü. Şimdilik bu sayıya bir kez daha yakın, ancak son raporlar ufukta daha fazla acı olabileceğini öne sürdü.

Piyasa değeri hafif bir darbe aldı ve 365 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Gümüş astar, altcoinler üzerindeki hakimiyetinin %40’ın üzerine çıkmasıdır.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin 19 bin dolar i̇çin savaşırken, uniswap %8 düştü! 3

UNI Sert Bir Şekilde Düşüyor

Alternatif madeni paralar son 24 saatin tadını çıkarmadı ve çoğu kırmızıyla kaplandı.

Ethereum 1.300 doları geri almak için mücadele etmeye devam ediyor ve dünden bu yana %1’lik bir düşüş, varlığı bu seviyenin çok altına itti.

Binance Coin bir günde %2,25’in gittiğini gördü ve 265 dolara düştü. Ripple, Shiba Inu ve Dogecoin %5’e kadar düştü.

Cardano, Solana, Polkadot ve MATIC’ten daha fazla kayıp geldi, hepsi %7’ye kadar düştü. Öte yandan UNI, Uniswap’ın kurucusu ve Binance CEO’su arasındaki son Twitter tartışmasının ardından günlük %8’den fazla değer kaybetti.

Alt ve orta büyüklükteki alt borsaların çoğu benzer durumdayken, genel kripto piyasası değeri bir günde 25 milyar dolar düştü ve metrik 900 milyar doların biraz üzerinde duruyor.

bitcoin
piyasa analiz: bitcoin 19 bin dolar i̇çin savaşırken, uniswap %8 düştü! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.