Piyasa Analiz: Bellatrix Yükseltme Gününde Ethereum Classic %28, Ethereum %7 Yükseldi!

Piyasa Analiz: Bellatrix Yükseltme Gününde Ethereum Classic %28, Ethereum %7 Yükseldi!

Ethereum Classic, %26’lık devasa bir artışla günümüzün en önemli kazananı. Ethereum, Bellatrix yükseltmesinden önce de yeşil bölgedeydi.

Bitcoin, 20.000 doların altında dar bir aralıkta işlem görmeye devam ederken, bazı alternatif madeni paralar yırtıldı.

İlginç bir şekilde, Ethereum ve Ethereum Classic gösteriyi çaldı, çünkü ikincisi çift haneli rakamlarla yükseldi.

ETH ve ETC Yükselişte

Uzun zamandır beklenen Merge hemen köşeyi dönünce, Ethereum topluluğu PoW’dan PoS’a geçiş konusunda giderek daha fazla heyecanlanıyor. Konuyla ilgili son gelişme, bugün daha sonra gerçekleşmesi planlanan Bellatrix güncellemesi.

Etkinliğin etkisindeki yükseliş, ikinci en büyük kripto para birimini % 6,5 oranında yukarı itti. Sonuç olarak, ETH şu anda 1.650 doların kuzeyinde çok günlü en yüksek seviyede işlem görüyor.

Ethereum Classic daha da etkileyici bir performans sergiliyor. Varlık son 24 saatte %26’nın üzerinde fırladı ve 40 doların üzerine çıktı.

Cardano, Solana ve Avalanche da yeşilde iyi durumda ve %4-7 arasında bir artış var. Daha mütevazı olsa da, BNB, XRP, DOT, DOGE, SHIB ve MATIC de bazı günlük kazançlar kaydetti.

Altcoinlerin bu kazanımları, tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değerinin günde 30 milyar doları kurtarmasına yardımcı oldu ve metrik şimdi bir kez daha 1 trilyon dolara yakın.

ethereum
piyasa analiz: bellatrix yükseltme gününde ethereum classic %28, ethereum %7 yükseldi! 3

Bitcoin Hala 20.000 Dolar Civarında

Bazı alternatif madeni paralar günlük ölçekte etkileyici kazançlar elde ederken, en büyük kripto para birimi tanıdık bir seviyede sıkışmış gibi görünüyor.

Varlık geçen hafta gıptayla bakılan 20.000 doları kaybetti ve o zamandan beri, bu çizgiye giden birkaç kısa pump dışında, bunun altında kaldı.

Bu tür en son örnek saatler önce BTC’nin 20.300$’a gün içi en yüksek seviyesine sıçradığı ancak raylarında durduğu zaman geldi.

Şu an itibariyle, hala 20.000 dolardan birkaç santim uzakta işlem görüyor ve piyasa değeri 380 milyar dolara sıçradı. Altcoinler üzerindeki hakimiyeti yine de bir darbe daha aldı ve %39’un altına düştü.

ethereum
piyasa analiz: bellatrix yükseltme gününde ethereum classic %28, ethereum %7 yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında