Piyasa Analiz: ApeCoin Günde %16 Yükselirken, Bitcoin 20 Bin Dolara Dokundu!

Piyasa Analiz: ApeCoin Günde %16 Yükselirken, Bitcoin 20 Bin Dolara Dokundu!

ApeCoin, orta seviye altcoinlerden en önemli kazançlar sağlayan olarak ortaya çıkarken, Bitcoin 20.000 dolara ulaştı.

Son volatilite ve fiyat düşüşlerinden sonra, Bitcoin sonunda 20.000 dolara dokunarak biraz rahatlama gördü.

Çoğu altcoin de hafif kazançlar gördü. Yine de, Ripple, ApeCoin %16 oranında yükselirken, büyük sermayeli altcoinler arasında en iyi performans gösteren olarak öne çıkıyor.

Bitcoin 20 Bin Dolara Geri Döndü

Geçen haftanın birincil kripto para birimi için o kadar da iyi gitmediğini söylemek güvenli. Varlık, 13 Eylül’de 23.000 doların biraz altında birkaç haftanın en yüksek seviyesine yükseldi, ancak genel düşüş hissi ve ABD TÜFE rakamları onu hızla düşürdü.

Bir gün içinde, Bitcoin kendisini 20.000 doların üzerinde kalmak için savaşırken buldu. Başlangıçta böyle olmasına rağmen, çalışma haftasının sonunda kaçınılmaz olarak altına düştü.

Bitcoin’in haftalık en düşük seviyesi Cuma günü işaretlenerek 19.300 dolara geldi, ancak varlık bu noktada biraz olumlu tepki verdi ve birkaç yüz dolar yükseldi.

Cumartesi günü ve Pazar günü erken saatlerde yükselmeye devam etti ve bu nedenle şu anda 20.000 doları aşıyor. Bununla birlikte, piyasa değeri hala 400 milyar doların altında, altcoinler üzerindeki hakimiyeti ise %39.5’te durdu.

bitcoin
piyasa analiz: apecoin günde %16 yükselirken, bitcoin 20 bin dolara dokundu! 3

Perşembe günü Ethereum Birleşmesi gerçekleştiğinden beri, yerel kripto para biriminin fiyatı mücadele etti. Başlangıçta, PoW-to-PoS değişikliğine sakince tepki verdi, ancak sonraki saatlerde serbest düşüşüne başladı.

Böylece, ETH yaklaşık bir günde 1.600 dolardan 1.400 doların altına birkaç haftanın en düşük seviyesine düştü. Şu an itibariyle, ikinci en büyük kripto, küçük bir günlük artışın ardından 1.450 dolar seviyesinde bulunuyor.

Benzer kazançlar Binance Coin, Cardano, Solana, Dogecoin, Shiba Inu ve MATIC’den daha büyük sermayeli alt borsalardan açıkça görülüyor.

İlginç bir şekilde, Ripple bir kez daha büyük bir artışla ilk 10’daki diğerlerini geride bıraktı. %11’lik bir artış, XRP’yi 0,4 doların biraz altına itti.

ApeCoin, orta büyüklükteki alt borsalardan en büyük kazanan olarak ortaya çıktı. APE, 24 saatlik bir ölçekte %16’nın üzerinde arttı ve 5.5$’ın oldukça üzerinde işlem görüyor.

Bununla birlikte, kripto piyasa değeri hala 1 trilyon doların altında kaldı.

bitcoin
piyasa analiz: apecoin günde %16 yükselirken, bitcoin 20 bin dolara dokundu! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.