Piyasa Analiz: Altcoinler Çöküş Yaşarken Kripto Piyasa Değeri 1 Trilyon Doların Altına Düştü!

Piyasa Analiz: Altcoinler Çöküş Yaşarken Kripto Piyasa Değeri 1 Trilyon Doların Altına Düştü!

Altcoinlerin çoğu kanamaya devam ettiğinden, toplam kripto para piyasası değeri bir kez daha 1 trilyon doların altında.

Altcoinlerin çoğunluğu kan kaybettiğinden, toplam kripto para piyasası değeri Cumartesi günü 1 trilyon doların altına düştü. Boğalar anlamlı bir artış sağlayamadığı için Bitcoin de gıpta edilen 20.000 doların altına düştü.

Bitcoin 20 Bin Doların Altında

Birincil kripto para birimi, son 24 saat içinde kayda değer bir artış gösteremedi ve yaklaşık %1.3 düştü. Boğalar birkaç kez fiyatı yukarı çekmeye çalıştı ancak bunu başaramadı. Sonunda bu, satıcıların galip gelmesine ve BTC’yi bir kez daha imrenilen 20.000 $ seviyesinin altına itmesine izin verdi.

kripto
piyasa analiz: altcoinler çöküş yaşarken kripto piyasa değeri 1 trilyon doların altına düştü! 3

Son 24 saat, yaklaşık 28 milyon dolarlık BTC pozisyonunun tasfiye edildiğini gördü, bu da nispeten önemsiz, hareketsizliğinde durduğunu gösteriyor. Şu anda, ETH vadeli işlem traderları çok daha yaygın görünüyor.

Altcoinler Kanıyor

Alternatif madeni paraların çoğu, son 24 saat içinde, ayı piyasalarının çok özelliği olan yavaş bir yan düşüşte %1 ile %3 arasında kayıp yaşadı.

kripto
piyasa analiz: altcoinler çöküş yaşarken kripto piyasa değeri 1 trilyon doların altına düştü! 4

ETH, dönem boyunca yaklaşık %2,61 kaybetti ve bu, yaklaşık 90 milyon dolarlık ETH pozisyonunun tasfiye edilmesine yol açtı. En büyük tek tasfiye emri 1,86 milyon dolarlık bir nominal değere sahipti ve OKEx’te gerçekleşti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.