PEPE Fiyat Analizi: PEPE Coin Çöküşü Yakın mı? İzlenecek 3 Etken!

PEPE Fiyat Analizi: PEPE Coin Çöküşü Yakın mı? İzlenecek 3 Etken!

Fiyat, önemli bir destek seviyesinin hemen üzerinde bulunmasıyla, PEPE adlı bir varlık için belirleyici bir anahtar noktasına yaklaşıyor.

Ana Destek seviyeleri: 0,00000149 dolar

Ana Direnç seviyeleri: 0,00000164 dolar

1. Yükseliş Kaybı

Haziran ayındaki ralli sırasında PEPE’nin fiyatı ikiye katlandı, ancak Temmuz ayının başlarında yerel bir zirve noktasına ulaştıktan sonra hızla düşüşe geçti. O zamandan beri, fiyat bir düşüş trendine girdi ve şu ana kadar 0.00000149 $’lık önemli bir destek seviyesinde bir miktar rahatlama yaşadı. Ancak, şu anda arka arkaya altı günlük kırmızı mumlarla görülen durum, PEPE’nin güçlü bir konumda olmadığını gösteriyor.

pepe
pepe fiyat analizi: pepe coin çöküşü yakın mı? i̇zlenecek 3 etken! 4

2. MACD Ayı Geçişi

Pazar günü fiyatın yükseliş trendini kaybetmesiyle birlikte, PEPE’nin günlük MACD göstergesi de düşüş eğilimini gösterdi. Bu sinyaller bir araya geldiğinde, düşüş trendinin devam etme olasılığının yüksek olduğunu ve alıcıların geri dönmediği sürece bu durumun sürmesinin muhtemel olduğunu gösteriyor.

pepe
pepe fiyat analizi: pepe coin çöküşü yakın mı? i̇zlenecek 3 etken! 5

3. Baskı Altında Destek

0.00000149 $’lık kilit destekteki durum, sürekli satış baskısı altında olan bir durumu gösteriyor. Hacim günlerdir sürekli kırmızı renkte kapanıyor ve alıcılar belirgin bir şekilde ortaya çıkmıyor. Bu fiyat hareketine dayalı olarak, bir dökümün daha olası hale geldiği sonucuna varabiliriz.

pepe
pepe fiyat analizi: pepe coin çöküşü yakın mı? i̇zlenecek 3 etken! 6

PEPE Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Bu meme parası şu anda güçsüz bir konumda bulunuyor ve ayıların bundan faydalanma potansiyeli var. Eğer mevcut destek seviyesi kırılırsa, fiyat hızla bir sonraki destek seviyesi olan 0.00000136 dolara doğru hareket edebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.