Pepe Coin Huobi Desteği Buldu; PEPE Fiyatı Fırlayacak mı?

Pepe Coin Huobi Desteği Buldu; PEPE Fiyatı Fırlayacak mı?

Huobi kripto borsası, son zamanlarda popülerlik kazanan bir meme coin olan Pepe Coin (PEPE) için tam destek vermeye başladı. Yakın tarihli bir duyuruda, Huobi Global 26 Nisan 2023’te PEPE/USDT kalıcı vadeli işlemlerini ekleyeceğini açıkladı. Bu karar, borsanın 18 Nisan 2023’te Pepe’yi listelemesiyle birlikte geldi ve Pepe’nin trend olmaya devam ettiğinin bir işareti olarak kabul ediliyor.

pepe coin
pepe coin huobi desteği buldu; pepe fiyatı fırlayacak mı? 2

Pepe Coin Fiyatı Tekrar Yükselecek mi?

PEPE son zamanlarda yüksek volatilitesi ile kripto para dünyasında adından sıkça söz ettiriyor. Meme madeni para, bir günde %900’den fazla bir değer kazancı elde ederek büyük bir yükseliş trendine girmeyi başardı. Bu yükseliş, ilk yatırımcıların yaklaşık 7500X getiri elde etmesine yardımcı oldu. Ancak, PEPE fiyatı, 20 Nisan 2023’te kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000004036$’a dokunduktan sonra düştü.

Bu düşüşe rağmen, Pepe Coin fiyatı son 30 günde %290 artarak tekrar yükselişe geçti. Basın zamanında ortalama 0.00000022 fiyattan işlem gören Pepe Coin, hala kripto para dünyasında popüler bir yatırım aracı olarak görülmeye devam ediyor. Ancak, yatırımcılar, Pepe Coin’in yüksek volatilitesine dikkat ederek yatırımlarını planlamalı ve risklerini yönetmeliler.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.