PEPE Coin Fiyatı Düşüşün Zirvesinde, İşte Nedeni!

PEPE Coin Fiyatı Düşüşün Zirvesinde, İşte Nedeni!

Bu yıl, kurbağa temalı memecoin olan PEPE Coin, hem tahmin edilemeyen inişler hem de çıkışlar yaşayarak bir dalgalanma serüveni yaşadı. Kısa bir süre içinde, piyasa değeri 2 milyar doları aşan devasa bir noktaya ulaşan bu kripto para birimi, son zamanlarda aşağı yönlü bir seyir izlemekte. Son veriler, PEPE token tsunamisi olarak adlandırılan bir trendin kripto borsalarına yöneldiğini ve genellikle artan satış baskısının bir düşüş işareti olarak kabul edildiğini gösterdiğinden, durum daha da karmaşık hale gelebilir.

33 Trilyonluk PEPE Coin Borsalara Gönderildi

Güncel raporlar, meme coin PEPE’nin beklenmedik bir dalga hareketinin son 24 saat içinde birçok kripto para borsasını etkilediğini göstermektedir. İlk olarak Scope Protocol tarafından bildirilen verilere göre, bu ticaret platformlarının, yaklaşık 33 trilyon PEPE tokenine denk gelen etkileyici bir 46,37 milyon dolarlık miktarla dolup taştığı belirtiliyor.

Bu para yatırımı telaşı, tek bir kripto balinasından ziyade şaşırtıcı bir şekilde 1.176 farklı cüzdan adresinden kaynaklandığı için, borsalar 22.94 milyon dolar net kazanç elde etti.

PEPE Coin Fiyat Eylemi

PEPE’nin borsalara büyük bir akışı, yakın gelecekte gerçekleşebilecek büyük ölçekli bir satışın işareti olabilir ve bu da madeni paranın değerinde ciddi bir düşüşe neden olabilir. Son birkaç gündür, popüler memecoin’in değeri istikrarlı bir şekilde düşüş gösteriyor, özellikle Coinbase tartışmasının ardından değeri bir gecede yaklaşık %30 oranında azaldı.

Coinbase daha sonra kurbağa memelerini “nefret sembolü” olarak nitelendirdiği için milyonlarca müşterisine özür yayınlamasına rağmen, bu açıklama kripto para biriminin fiyatına çok fazla yardımcı olmadı. Şu anda, bu kripto haberinden sonra PEPE’nin yerel tokeninin fiyatı son bir saat içinde %0,51 oranında düştü ve şu anda 0,000001268 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.