PancakeSwap, WAVES, IOTA Fiyat Analizi: 20 Nisan

PancakeSwap, WAVES, IOTA Fiyat Analizi: 20 Nisan
0

Yükselen kanal rallisine devam eden CAKE, anında destek için 4 saatlik 20 EMA’ya bakarken bir satın alma avantajı sergiledi. Benzer şekilde, WAVES ve IOTA, son iki gündeki daha geniş canlanma ile ilişkilendirildi ve uzun vadeli katlarından bir kalkış gördü. Ancak bu alternatifler için genel yön eğilimi hala oldukça zayıftı.  

PancakeSwap (CAKE) Analiz

analiz
pancakeswap, waves, iota fiyat analizi: 20 nisan 4

Geçen yılın Kasım ayında 16 doların altına düşmesinden bu yana, CAKE değerinin yarısından fazlasını kaybederken boğalar güçlü düşüş aşamasında arka koltukta kaldı. 16 Mart’ta birkaç ayın en düşük seviyesini gördükten sonra, boğalar nihayet trendi kendi lehlerine yönlendirdi.

Alıcılar, CAKE’nin trend çizgisi direncini desteğe çevirmesine yardımcı olan yukarı yönlü (beyaz) bir ralliyi tetikleyerek en son düşüş eğilimini reddetti (beyaz, kesikli). 20 EMA (kırmızı) 50 EMA’yı (camgöbeği) geçtiğinde, 8,3 dolar işareti güçlü destek sunmalıdır. 

RSI, boğalar için yükseltilmiş bir kenar sergilerken 64 işaretinde yavaşladı. Ayrıca CMF, sıfır noktasının üzerinde sallanarak RSI’nin yükseliş duruşunu yeniden doğruladı.  

WAVES Analiz

analiz
pancakeswap, waves, iota fiyat analizi: 20 nisan 5

Waves, birden fazla direnç noktasından geçerken bu ayın başından bu yana dik bir şekilde düştü. Altcoin, 31 Mart’tan bugüne kadar değerinin yaklaşık %67,02’sini kaybetti.

Son birkaç gün içinde, 18.6 dolarlık taban, Kontrol Noktasına (kırmızı) doğru bir ralliyi ilerletmeye yardımcı olan bir satın alma canlanmasını tetikledi. Ancak Süper Trend, kırmızı bölgedeki konumunu değiştirmek için hala mücadele etti. Anında direniş 50 EMA’nın (camgöbeği) yakınında duruyordu.

RSI, son iki günde aşırı satım bölgesinden 54 seviyesine sıçradı. Buradan herhangi bir geri çekilme, dengede test desteği bulacaktır. +DI  kuzeye baksa da, ADX alt  için zayıf bir yön eğilimi ortaya çıkardı.

IOTA (MIOTA) Analiz

analiz

IOTA, 2 Nisan’da önemli bir yukarı kanal arızası gördü ve 13 Nisan’daki sekiz ayın en düşük seviyesine doğru %33,85’lik bir geri çekilme kaydetti. Sonuç olarak, ayılar hayati önem taşıyan 0,7 doları destekten acil dirence çevirdi.

Ancak boğalar zeminini 0,6 dolarda buldu ve son 12 günde yaklaşık %11,5 kazanç getiren bir ralliye neden oldu.

Kısa vadeli teknik göstergeler, artan bir satın alma etkisine işaret etti. RSI, 50 işaretinin oldukça üzerinde hareket ederek boğaları seçti. Ayrıca, MACD ve sinyal hattı, yükseliş bakış açısını yeniden teyit ederken sıfır işaretinin üzerinde salınım yaptı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap