OKX Borsası Tokenı OKB %20 Arttı, İşte Nedeni!

OKX Borsası Tokenı OKB %20 Arttı, İşte Nedeni!

OKX kripto borsasının yardımcı token’ı olan OKB, bugün hızla yükselişte. Son 24 saatte %20’den fazla bir artışla 24 saatlik en düşük değerinden 45,29 doları aşarak 54,49 dolara kadar yükseldi. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saat içinde %330 artarak yukarı yönlü bir ivmeyi güçlü bir şekilde destekledi. Şu anda OKB fiyatı 54.04 dolar seviyesinde işlem görüyor ve yakın gelecekte daha fazla ralli bekleniyor.

okb
okx borsası tokenı okb %20 arttı, i̇şte nedeni! 2

OKX, SUI Token Satışını Duyurdu

OKX’in SUI token satışını desteklediğini açıklamasından sonra büyük bir yukarı yönlü hareket görüldü. OKX, lider token satış platformu OKX Jumpstart aracılığıyla 23 Nisan’da bir token tahsis piyangosu şeklinde SUI token’ı sunacak. Kullanıcıların SUI token’larını alabilmeleri için 20-22 Nisan tarihleri arasında OKB token’larına sahip olmaları gerekiyor. Satış fiyatı 0,1 dolar olan mevcut token sayısı 225 milyon.

OKX Wallet’ın Sui Network ile stratejik ortaklığı, kullanıcıların Sui ekosistem projelerine erişimini ve airdrop’lara ve girişimlere katılımını sağlıyor. Bu da SUI token’ının yükselişini destekleyen faktörler arasında yer alıyor.

Kripto borsaları OKX, Bybit ve KuCoin, SUI Token’ını listeleyeceklerini ve airdrop yerine abonelik mekanizması başlatacaklarını duyurdular. Ekosisteme katkıda bulunan kullanıcılar, izin verilenler listesinde yer alarak bir havuzdan SUI satın alabilecekler.

Mysten Labs tarafından geliştirilen SUI, geçen yıl Eylül ayında FTX Ventures, Binance Labs, Coinbase Ventures, Circle Ventures ve Lightspeed Venture Partners tarafından 2 milyar $ değerinde 300 milyon $ finansman sağlamıştı.

OKX, Hong Kong’un agresif bir kripto merkezine dönüşme hamlesinden yararlanan en büyük borsalardan biri olacak. Hong Kong’lu kurumsal yatırımcılar, muhtemelen ilk kez kripto para satın almak için OKX’te işlem yapacaklar.

28 Mart’ta OKX, sanal varlık hizmetleri sağlamak için Hong Kong’da bir varlık kurdu. Yeni kurulan OKX kuruluşu, Kara Para Aklamayı Önleme ve Terörün Finansmanını Önleme (Değişiklik) Yönetmeliği 2022 kapsamında sanal varlık hizmet sağlayıcısı (VASP) lisansı ve Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Yönetmeliği kapsamında Tip 1 ve 7 lisansları için başvuracak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.