OKB Fiyat Tahmini – OKB Fiyatı 2022’de 60 Dolara Çıkacak mı?

OKB Fiyat Tahmini – OKB Fiyatı 2022’de 60 Dolara Çıkacak mı?
0

Bu OKB Fiyat Tahmini 2022 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, OKB fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz. 

Bu yıl yükselen kripto para birimleri arasında OKB, bazıları için belki de en şaşırtıcı olanlardan biri. Doğrudan Bitcoin ile ilgili değildir ve bugün en çok abartılan kripto para birimi de değildir. Ancak farkında olanlar için OKB, Aralık 2019’dan beri buralarda.

OKB (OKB) nedir?

OKB 2022’de 60 Dolara Ulaşabilir mi? Kısa süre sonra öğreneceğiz. Ancak OKB analizimize geçmeden önce “OKB Nedir?” sorusunun cevabını verelim.

OKB, OK Blockchain Foundation ve Malta borsası OKEx tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Şu anda likiditede üçüncü ve ticaret hacminde dördüncü sırada yer alan dünyanın en büyük borsalarından biridir. 

OKEx birçok yönü ile benzer olduğu Binance ancak bazı önemli farklar mevcut olamayacağı. OKEx kendi bulut madenciliği hizmetini sunuyor ve şirket öncelikle opsiyon ticaretine odaklanıyor. Buna rağmen Binance, dünya çapında çok çeşitli kripto hizmetleri sunmaya çalışıyor.

OKEx yardımcı programı belirteci, kripto değişiminin özel özelliklerine erişmek için kullanılır . Kullanıcılar, OKB’yi elinde tutarak oy kullanabilir, yönetime katılabilir, işlem ücretlerini ödeyebilir ve bunu yaptıkları için ödüllendirilebilir.

2017’deki lansmanından bu yana OKEx, dünyanın önde gelen ticaret katlarından biri haline geldi. Platform, 2017 baharında OKCoin’in bir yan ürünü olarak piyasaya sürüldü (2013’ten beri Çin’de faaliyet gösteriyor). OKCoin borsası artık itibari parayı kriptoya dönüştürmeye odaklanırken, OKEx yerleşik bir algoritmik ticaret API’sine sahip bir borsadır. Borsa ayrıca kullanıcılara çok para birimli bir cüzdana erişim ve marj ticareti için işlevler sunar.

Artık OKB konusunda net olduğumuza göre, OKB’nin 2022’de faydalı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu OKB fiyat analizi ve OKB fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim . 

OKB Mevcut Piyasa Durumu

Bu OKB fiyat analizinin yazıldığı tarihte, OKB 24 saatlik işlem hacmi 854,036,749 $ ile 29,54 $’dan işlem görüyor. OKB’nin fiyatı son 24 saatte %6,6 arttı.

Ayrıca, OKB’nin mevcut dolaşım arzı 60.000.000 OKB’dir. Şu anda, OKB için en iyi kripto para borsaları OKEx, Huobi Global , FTX , HitBTC ve Gate.io’dur.

Şimdi, 2022 için bu OKB teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

OKB Fiyat Analizi

Şu anda OKB, CoinMarketCap’te 69. sırada yer alıyor. Ancak OKB blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu OKB fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

okb
Artan Kanal modelini gösteren OKB/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Günlük bir zaman dilimine göre ayarlanmış yukarıdaki grafikte, Artan Kanal modelini görebiliriz. Yükselen kanal, eğimli bir paralel çizgi boyunca aşağı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca, grafik bu fiyat modelinden en yüksek ve en düşükleri gösterir. Dahası, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında OKB, boğa trendinden ayı trendine döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

mmhfpv7t
OKB Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 58.86’nın üzerinde, bu da OKB’nin neredeyse aşırı satım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bununla birlikte, tüccarların ticaret yaparken dikkatli olmaları ve daha fazla kayıplardan uzaklaşmaları gerekir.

OKB’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

9mdsnjkv
OKB 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2022’nin başından bu yana, OKB’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak OKB, 2022’de rekabetçi bir pazara sahip. 

OKB Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki tablo, OKB’nin son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ayrıca, OKB fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, OKB boğalarla birlikte koşabilir, 55.27 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha da yükselebilir.

qjjkjhty
OKB/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya yönelirse, ayılar devralabilir ve OKB’yi yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, OKB’nin fiyatı aşağı yönlü bir sinyal olan neredeyse 21.095$’a düşebilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli OKB fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Dahası, bu ancak geçmişteki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

OKB Fiyat Tahmini 2023

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, OKB 2022’nin sonunda 70 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 75 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 70$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak OKB’nin geleceği için şüphesiz mümkün.

OKB Fiyat Tahmini 2024

OKB, 200 günlük uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini sağlam bir şekilde tutarsa, alıcılar daha sonra hayati düzeyde bir sonraki saldırı görevini 95 dolardan oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır. .

OKB Fiyat Tahmini 2025

Platformunun son yükseltmeleri, gelişmeler, OKB fiyat tahmini ve yeni proje tahminleri gereğince, OKB yatırımcılar Üstelik bu OKB fiyatını artırabileceğini 2024 çevresinde birçok ortaklıklar ve entegrasyonları bekliyor olabilir kripto pazarında, ve öyle de olacak En iyi yatırım, fiyat yükselip 120$ civarına ulaşabileceğinden.

OKB Fiyat Tahmini 2026

Önümüzdeki dört yıl içinde OKB’nin fiyatı 200 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak OKB için çok zor olmadı, çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, OKB’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap