Oasis Network Fiyat Tahmini – ROSE Fiyatı 2022’de 2 Dolara Çıkacak Mı?

Oasis Network Fiyat Tahmini – ROSE Fiyatı 2022’de 2 Dolara Çıkacak Mı?
0

Bu yıl yükselen kripto para birimleri arasında ROSE, bazıları için belki de en şaşırtıcı olanlardan biri. Doğrudan kripto kralı Bitcoin’e bağlı değil ve bugün en çok konuşulan dijital para birimi de değil. Ancak farkında olanlar için, ROSE 2020’den beri var.

ROSE 2022’de 2 Dolara Ulaşabilir mi? Kısa süre sonra öğreneceğiz. Ancak ROSE fiyat tahminimize geçmeden önce “Oasis Network (ROSE) Nedir?” sorusunun cevabını verelim. Bu ROSE fiyat tahmini 2022 makalesinde.

Oasis Ağı (ROSE) nedir?

Oasis Network, merkezi olmayan finans ve sorumlu, kullanıcıya ait bir veri ekonomisi için oluşturulmuş, gizlilik etkin, ölçeklenebilir bir blok zinciridir.

Yüksek ölçeklenebilirlik ve gizliliği koruyan mimarisi ile Oasis Network, özel ölçeklenebilir Merkezi Olmayan Finansmanı (DeFi) güçlendirmeyi ve erken benimseyenleri ve tüccarları kitlesel bir pazara genişletmeyi amaçlar. Gizlilik özellikleri ayrıca, Tokenized Data adı verilen ve kullanıcıların verilerini kontrol altına almalarına ve bunları stake ettikleri için ödüller kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir dijital varlık türü oluşturur.

Başka bir şey ise, Oasis ParaTime ölçeklendirme mimarisi, yürütmeyi fikir birliğinden ayırarak hızlı işlem hızını, büyük iş yüklerini ve yüksek ölçeklenebilirliği destekler. Oasis Network, zengin bir uygulama ve kullanım durumu ekosistemini desteklemek için herkesin kendi ParaTime’ını oluşturmasına izin verir. Bu model, Avalanches’ın çeşitli alt ağları nasıl gösterdiğine veya Polkadot’un bağımsız Parachain’leri nasıl koruduğuna ve birbirine bağladığına benzer. Parachain’den farklı olarak, ParaTime’ın kendisi fikir birliği yapmasına gerek yoktur. Bu, ParaTime’ı geliştirmeyi kolaylaştırır ve büyük resimde ağa daha fazla entegre olur.

Oasis Network’ün çekirdek geliştiricisine Oasis Labs denir. Bu, 2018 yılında Berkeley’deki California Üniversitesi’nden Dawn Song tarafından kuruldu. Geliştirme ekibi, ilk protokol geliştirmeyi desteklemek için 16z kripto, Polychain Capital ve Binance Labs’tan 45 milyon dolar topladı.

Şu anda, Oasis Network, Amber Network olan Mainnet için bir sürüm adayı çalıştırıyor. Bu nedenle, bu 2022’de aranacak kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, Oasis Network bu 2022’ye yatırım yapmak için iyi bir kripto para birimi mi? Bu ROSE fiyat tahminini 2022 makalesinde öğrenelim.

Oasis Network (ROSE) Mevcut Piyasa Durumu

ROSE’nin mevcut dolaşımdaki 3,49 milyar ROSE arzı vardır. Şu anda, ROSE için en iyi kripto para borsaları Binance, Gate.io, KuCoin, CoinTiger ve ZT’dir. Şimdi, 2022 için bu ROSE fiyat tahmininin bir sonraki bölümüne geçelim.

Oasis Network (ROSE) Fiyat Analizi

Şu anda Oasis Network, CoinMarketCap’te 136. sırada yer alıyor. Ancak ROSE blok zincirindeki en son güncellemeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu ROSE fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

rose
oasis network fiyat tahmini – rose fiyatı 2022'de 2 dolara çıkacak mı? 5

Günlük bir zaman dilimine göre ayarlanmış yukarıdaki grafikte, Artan Kanal modelini görebiliriz. Yükselen kanal, eğimli bir paralel çizgi boyunca aşağı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca, grafik bu fiyat modelinden en yüksek ve en düşükleri gösterir. Dahası, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında ROSE, boğa trendinden ayı trendine döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

rose
oasis network fiyat tahmini – rose fiyatı 2022'de 2 dolara çıkacak mı? 6

ROSE’nin Göreceli Güç Endeksi (RSI) 45.96 seviyesindedir, bu, ROSE’nin aşırı alım durumunda olduğu anlamına gelir. Bu durumda, tüccarlar ve yatırımcılar, herhangi bir büyük fiyat değişikliği endişesi duymadan güvenle ticaret yapabilirler.

Bu nedenle, tüccarlar akıllıca kripto ticareti yapmalı ve piyasadaki aşırı heyecandan etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşabilirler.

Ayrıca ROSE’un Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

rose
oasis network fiyat tahmini – rose fiyatı 2022'de 2 dolara çıkacak mı? 7

2022’nin başından bu yana, ROSE’un fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak ROSE, 2022’de rekabetçi bir pazara sahip.

Oasis Network (ROSE) Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki tablo, ROSE’un son birkaç gün içinde harika bir performans gösterdiğini gösteriyor. Ancak, ROSE fiyatı yükseliş sinyali veriyor. Bu eğilim devam ederse, ROSE boğalarla birlikte koşabilir, 0,795 dolarlık direnç seviyesini kırabilir ve daha yükseğe çıkabilir.

rose
oasis network fiyat tahmini – rose fiyatı 2022'de 2 dolara çıkacak mı? 8

Tersine, yatırımcılar kriptoyu tercih etmezlerse, ayılar devralabilir ve ROSE’u yükseliş pozisyonundan çekebilir. Daha basit bir ifadeyle, ROSE fiyatı düşüş sinyali olan yaklaşık 0,2 dolara düşebilir.

Bu arada, 2022 uzun vadeli ROSE fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0,465 dolardan geçme olasılığı yüksek. Ayrıca, ROSE, ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa ATH’yi vurabilir.

Oasis Network (ROSE) Fiyat Tahmini 2023

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, ROSE 2022’nin sonunda 2,5 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 3 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklık ve 2,5 dolara ulaşan gelişmeler fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Oasis Network (ROSE) Fiyat Tahmini 2024

ROSE, destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini hayati seviyede 5 $ olarak oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır.

Oasis Network (ROSE) Fiyat Tahmini 2025

Son yükseltmeleri, gelişmeler, GÜL fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminleri uyarınca, GÜL yatırımcılar Üstelik bu ROSE fiyatını artırabileceğini 2024 çevresinde birçok ortaklıklar ve entegrasyonları bekliyor olabilir kripto pazarında, ve öyle de olacak fiyat yükselip 10$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Oasis Network (ROSE) Fiyat Tahmini 2026

Önümüzdeki dört yıl içinde, ROSE fiyatları 15 dolara kadar çıkabilir. Ancak, alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, bu seviyeye ulaşmak ROSE için o kadar zor olamazdı. Bu, ROSE’un tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap