Nexo Kurucu Ortağına Göre Bitcoin (BTC) Önümüzdeki Aylarda Değerini İki Katına Çıkarabilir!

Nexo Kurucu Ortağına Göre Bitcoin (BTC) Önümüzdeki Aylarda Değerini İki Katına Çıkarabilir!
0

Nexo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Antoni Trenchev, son piyasa sarsıntısına rağmen Bitcoin (BTC) konusunda iyimser.

bitcoin
Nexo Kurucu Ortağına Göre Bitcoin (BTC) Önümüzdeki Aylarda Değerini İki Katına Çıkarabilir! 2

Trenchev, bir Bloomberg röportajında, BTC’nin önümüzdeki aylarda mevcut seviyelerden yaklaşık %130 artabileceğini söyledi.

“[Bitcoin] 100.000 dolara gidiyor. Bu seviyeyi kesinlikle göreceğiz. Benim iyimser senaryom Haziran sonunda mı, yoksa yıl sonunda mı olur. Sonuçta, önemli değil.

Ancak bu varlığın ne kadar esnek olması büyüleyici ve fikir birliği ne kadar düşüşe geçerse ve bu şu anda oluyor gibi görünüyorsa, kişisel olarak o kadar fazla yükselişe geçiyorum.”

Merkez Bankası’nın para politikasını sıkılaştırma planlarının “Bitcoin için kötü olup olmadığı” sorulduğunda Trenchev, faiz oranlarını kapsamlı bir şekilde yükseltmek için siyasi bir irade olmadığını söyledi.

Nexo’nun kurucu ortağına göre, S&P 500 ABD hisse senedi endeksi çökerse Federal Rezerv Bankası para politikasını gevşetecek.

“S&P ve kredi piyasaları yüzde 20 hatta yüzde 30’luk bir şey düzelir düzelmez, kısa sürede gevşemeye geri döneceğiz. Hiç kimsenin gerekli olanı, yani oranları tutarlı bir şekilde ve uzun süreler boyunca yükseltmek için iktidara gelmesi için siyasi irade görmüyorum. Ben sadece bunu ufukta görmüyorum.

Biliyorsunuz, S&P bugün %2,5 düştü ve herkes dünyanın sonunu çağırıyor. Dolayısıyla bunu çok olası bir senaryo olarak görmüyorum ve ucuz paranın kalıcı olduğunu düşünüyorum.”

Trenchev, kripto para birimi endüstrisi derin ve geniş bir şekilde büyüdükçe ABD’de “iş dostu” düzenlemeler için umutlu olduğunu söyleyerek sözlerini sonlandırıyor.

“Düzenleyicilerin sonunda alanı fark etmesinden memnunuz ve umarım üretken, iş dostu bir şey ortaya çıkacaktır. Özellikle ABD’de, çünkü hiçbir ülkenin tüm kripto para birimi evreninin dışında kalmayı göze alabileceğini düşünmüyorum. Özellikle metaverse yavaş ama emin adımlarla ortaya çıkarken.

Düzenleme konusunda iyimser olmayı seçiyorum. Bu kuralları oluşturmalarına yardımcı olmak için bazı düzenleyicilerle proaktif olarak çalışıyoruz. ”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap