Ünlü New York Bankası Kripto Kışının Bittiğini Belirtiyor!

Ünlü New York Bankası Kripto Kışının Bittiğini Belirtiyor!

HC Wainwright analistleri, kripto para dünyasındaki yatırımların tekrar değerlendirildiği bir döneme girildiğine ve en kötüsünün artık geride kaldığına inanıyor. New York merkezli önde gelen bir yatırım bankası olan HC Wainwright, yatırımcılarına kripto kışının sona erdiğini bildirdi.

Öte yandan, kripto borç verme platformları fırtınayı atlattıktan sonra, gelecekteki bir yutturmaca dalgasından benzersiz bir şekilde kâr elde etmeye hazır olacaklar. Bu platformlar arasında özellikle Coinbase öne çıkıyor.

kriptoparapiyasa hcw
ünlü new york bankası kripto kışının bittiğini belirtiyor! 2

Kıtlık Değeri Artırır

HC Wainwright analisti Mike Colonnese’ye göre, Coinbase tek boynuzlu at konumundaki yüksek değerli bir halka açık kripto şirketi olduğu için, sözde gelecekteki boğa koşusundan kâr elde etmek için benzersiz bir konumda. Bu nedenle, Coinbase’in hisse senedi COIN, nadir bir varlık olarak kabul edilebilir ve herhangi bir boğa koşusunda iyi performans göstermesi beklenir.

Colonnese, COIN’in ATH’sinden bu yana %85’lik bir fiyat düşüşü yaşadığını ve piyasaya girmek isteyen yatırımcılar için şimdiki zaman gibi bir zaman olmadığını belirtti. Şu anda, COIN hisse başına 40 ABD Doları değerinde. Ancak Colonnese, plana göre her şeyin gittiği takdirde yakın gelecekte hisse senetlerinin fiyatının 75$’a kadar çıkabileceğini düşünüyor.

Coinbase’in gelecekteki performansını analiz etmek, SEC’in kripto platformlarına karşı son eylemlerini de göz önünde bulundurmayı gerektiriyor. Ancak Colonnese, SEC’in genellikle finansal hizmetler tarafından sunulan staking hizmetlerine karşı harekete geçtiğini belirtiyor. Neyse ki, Coinbase için staking gelirleri, geçen yılın yalnızca %3’ünü oluşturdu.

İddiaya Göre Boğa Rallisi Ufukta

HC Wainwright analisti Mike Colonnese, son Bitcoin büyüme tablolarını paylaşarak Coinbase’in gelecekteki potansiyel performansını destekliyor. Bitcoin’in fiyatındaki yükseliş trendine dikkat çeken Colonnese, kripto pazarlarının son bir yılda %45’e kadar arttığına işaret ediyor. Bununla birlikte, Colonnese, piyasa toparlanmasına rağmen, beklenmedik gelişmelerin her zaman ortaya çıkabileceğine ve hatta yanlış bir alarmın bile yeni yatırımcıların satışa neden olabileceğine dikkat çekiyor.

Colonnese ayrıca, COIN’in kıt bir varlık olarak kabul edilebileceğini ve tek boynuzlu at statüsü nedeniyle gelecekteki boğa koşusundan kâr elde etmek için benzersiz bir konuma sahip olduğunu belirtiyor. Coinbase’in kıtlık değerinin yakın vadede değişme olasılığının düşük olduğunu düşünüyor. Ancak, SEC’in çeşitli kripto platformlarına karşı eylemlerini de hesaba katan Colonnese, yatırımcıların her zaman piyasanın dalgalanmalarına hazırlıklı olmaları gerektiğinin altını çiziyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.