NEAR Büyük Bir Sıçrama İçin İyi Bir Seçenek Olabilir, İşte Nedeni!

NEAR Büyük Bir Sıçrama İçin İyi Bir Seçenek Olabilir, İşte Nedeni!

NEAR geçen hafta isteksiz bir performans sergilese de yakında işler değişebilir. Kripto paranın performansı, önceki hafta yaşanan sert düşüş göz önüne alındığında, yükseliş uyarısının eksikliğini yansıtıyordu. Bu nedenle, bu yeni hafta yatırımcılar için bazı iyi haberler getirebilir ve işte nedeni budur.

Kripto para, ESG DAO ile muhtemelen geliştirme faaliyetini yeniden alevlendirecek bir ortaklık duyurdu. Bu gelişme, protokolün sürdürülebilirlik gündemine yönelik baskısını yansıtıyor.

Böyle bir derecelendirme platformuna katılımı, özellikle gerçek dünyadaki faydaya odaklanarak ağın büyüyen ekosistemini daha da vurgulayacaktır.

Duyuru, ortaklığın üstün tipte bir ESG derecelendirmesinin oluşturulmasını kolaylaştırmayı hedefleyeceğini ortaya koydu. Ancak bu, geliştirme faaliyetinin yeniden canlanmasını tetiklemek için yeterli olmayabilir, çünkü bu yazı yazılırken metrik en düşük aylık seviyedeydi.

near
near büyük bir sıçrama i̇çin i̇yi bir seçenek olabilir, i̇şte nedeni! 5

Düşük geliştirme faaliyeti genellikle daha düşük yatırımcı güvenine yol açar. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Kripto paranın fiyat hareketi, özellikle son iki hafta içinde, olayların düşüş yönüne doğru eğildi.

Ağırlıklı duyarlılık, yatırımcıların duyarlılığının Kasım ortasından bu yana önemli ölçüde düştüğünü gösterdi. Yine de, mevcut aylık seviyesinden oldukça yüksekti.

near
near büyük bir sıçrama i̇çin i̇yi bir seçenek olabilir, i̇şte nedeni! 6

Türev segmentinde NEAR’a olan talep, piyasa duyarlılığı gözlemlerini yansıtıyordu. Yukarıda belirtilen ölçümler ayıları desteklerken, yön değişikliğine işaret eden belirli bir gözlem vardı.

Kripto paranın hacmi yakın zamanda yeni bir düşük seviyeye ulaştı. Ancak, özellikle son 24 saatte hafif bir hacim artışı kaydetti. Bu, NEAR’ın mevcut fiyat seviyesi göz önüne alındığında özellikle önemlidir.

near
near büyük bir sıçrama i̇çin i̇yi bir seçenek olabilir, i̇şte nedeni! 7

NEAR’ın Fiyat Hareketi Şunu Gösteriyor…

NEAR, son 24 saatteki düşüşünü 1,48 dolara çıkardı. Böylece, mevcut aylık düşük seviyesinin yeniden test edilmesiyle sonuçlanır. Daha da önemlisi, fiyatın şu anki tarihi düşük seviyesiyle aynı alt aralıkta olması.

near
near büyük bir sıçrama i̇çin i̇yi bir seçenek olabilir, i̇şte nedeni! 8

Tarih tekerrür ederse, NEAR yatırımcıları başka bir sıçrama için hazırlanmalı. İlginç bir şekilde, son 24 saatte hacimde gözlenen hafif artış, para akış göstergesinde yükselişe yansıdı. Mevcut alt aralığına yakın bir birikim işareti.

Altcoin, şu anki aylık zirvesinden %55’in üzerinde düşüş kaydetti. Böyle bir indirim büyük olasılıkla yatırımcılar için çekici olacaktır, bu nedenle talebin mevcut düşük seviyelere yakın bir yerde devam etme olasılığı vardır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.