Metrikler Cardano (ADA) İçin Bir Yükselişe mi İşaret Ediyor?

Metrikler Cardano (ADA) İçin Bir Yükselişe mi İşaret Ediyor?

Cardano (ADA) fiyatı Ağustos ayının başından bu yana 0,50$ seviyesinde konsolide oluyor ve bu da piyasanın kararsız olduğunu gösteriyor. Kripto piyasaları, geçtiğimiz ay kripto kışının verdiği zarardan kurtulmak için mücadele ediyor. Temmuz ayındaki yardım rallisi bir ara vermiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, Cardano (ADA) adreslerinin son zamanlardaki vahşi birikim dalgası, eğer sürdürülürse varlığı seviyesinin üzerine çıkarabilir.

cardano
metrikler cardano (ada) i̇çin bir yükselişe mi i̇şaret ediyor? 2

ADA’nın Mevcut Arzının %0.46’sı 8 Günde Eklendi

Bir Santiment tablosundan elde edilen verilere göre, hem balina hem de köpekbalığı adresleri (10k ila 10M ADA tutan adresler) tarafından sadece 8 günde 138 milyon dolarlık ADA’nın toplam yaklaşık değeri birikmiştir. Biriktirme eğilimi, varlığın 0,46 $’ın altına düştüğü 27 Temmuz’da başladı ve o zamandan beri devam etti.

Vasil Hard Fork gecikmesinin haberi iki gün sonra Cardano topluluğunu vurdu, ancak gerilemenin yarattığı olumsuz duygu, birikimi yavaşlatmak için çok az şey yaptı. Birikme eğilimi, ADA’nın dolaşımdaki arzına ek olarak %0,46 oranında katkıda bulunmuştur.

Bu eğilim, ADA’nın 8 Haziran’da 0,66 $’dan on gün içinde 0,42 $’a düştüğünü gören Haziran ortasındaki çöküşte alana itilen FUD’a rağmen varlığa olan ilginin yenilendiğini gösteriyor. Birikme, topluluk standartlarına göre hafif kalıyor, ancak devam ederse ADA’yı 0,50 dolarlık bölgeden bir çıkış için ayarlayabilir.

ADA, Konumunu 0,50 Dolarda Sağlamlaştırmak İstiyor

Son zamanlarda, Cardano topluluğu, cüzdan adreslerinin ve birikim eğilimlerinin artmasıyla gösterilen grubun en emin grubu gibi görünüyor. ADA’nın cüzdan adresleri sadece üç gün önce 3,7 milyonluk yeni bir ATH’ye ulaştı ve 3,1 milyon adres 1 dolar değerinde ADA ve üzeri tutarda.

ADA’nın dünkü gün içi performansı, varlığın 0,51 doların üzerindeki destek eksikliği onu bölgeye bağlı tuttuğundan, konsolidasyonun özelliklerinden başka bir şey değildi. Bununla birlikte, ADA bu ay 0,50 dolarlık bölgedeki konumunu sağlamlaştırmaya çalıştığından, Temmuz ayında büyük ölçüde görülen 0,45 dolarlık destek kırılmış gibi görünüyor, varlık Ağustos ayında 0,49 doların altına düşmedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında