Memecoin Haberleri: BabyDoge %150 Fırlarken, SHIB %28 Arttı!

Memecoin Haberleri: BabyDoge %150 Fırlarken, SHIB %28 Arttı!

Günümüzün en iyi performans gösterenleri, en popüler memecoinlerden ikisidir.

Yılın başından bu yana önceki bazı hafta sonlarının aksine, bu, 23.000 doların biraz üzerinde kalan Bitcoin için oldukça sakin geçti.

Yine de bazı altcoinler, OKB ve birkaç memecoin dahil olmak üzere daha etkileyici bir performans sergiledi.

SHIB ve BabyDoge Uçuşta

Dün Shiba Inu’nun günlük %10’un üzerinde büyük bir artış kaydettiğini bildirdi. Bununla birlikte, ikinci en büyük memecoin, günlük ölçekte bir kez daha yeşil renkte. SHIB %7,5 daha artarken, haftalık kazançları neredeyse %30’a ulaştı ve bu da onu son yedi günün en iyi performans gösterenlerinden biri haline getirdi.

Daha iyi performans gösteren birkaç alt arasında başka bir memecoin var, BabyDoge Coin. Dogecoin spin-off’u aynı zaman diliminde kabaca %150 arttı.

OKX’in yerel kripto para birimi, son 24 saatte neredeyse %7 arttı ve yaklaşık 45 $’a ulaştı. Ethereum, Binance Coin, Ripple, Cardano, Dogecoin ve MATIC de daha büyük sermayeli altlardan biraz kırmızı renkte.

Buna karşın Solana, Polkadot ve Avalanche günlük küçük düşüşler kaydetti.

Toplam kripto piyasası değeri bir günde birkaç milyar ekledi ve CMC’de 1,1 trilyon dolara yakın durumda.

memecoin
memecoin haberleri: babydoge %150 fırlarken, shib %28 arttı! 3

Bitcoin 23.000 Doların Üzerinde Sakin

Birincil kripto para birimi, ABD Federal Rezervinin kilit faiz oranlarını bir kez daha 25 baz puan artırdığını açıklamasının ardından ayın başında bir miktar artan oynaklık yaşadı.

İlk başta, varlık 23.000 dolar civarında sakin kaldı. Ancak, birkaç yüz saat sonra düştü ve 1.500 doların üzerine çıktı ve 24.000 doların çok üzerinde beş ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Ayılar bu noktada hareketi yakaladı ve varlığı güneye doğru itti. Sonuç olarak, BTC yaklaşık 1.000 $ düştü ve o zamandan beri yaklaşık 23.300 $ seviyesinde sakinleşti.

Piyasa kapitalizasyonu hala yaklaşık 450 milyar dolar iken, altcoinler üzerindeki hakimiyeti geçtiğimiz haftalarda birkaç alts önemli ölçüde arttığı için %41,5’e düştü.

memecoin
memecoin haberleri: babydoge %150 fırlarken, shib %28 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.