Memecoin Çılgınlığı: Dogecoin %25 Artarken, Shiba Inu %8 Artış Yakaladı!

Memecoin Çılgınlığı: Dogecoin %25 Artarken, Shiba Inu %8 Artış Yakaladı!

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasını tamamlamasından bu yana Memecoin’ler devraldı.

Bitcoin 20.000 dolara düştü ancak iyi tepki verdi ve teknik incelemenin yayınlanmasının 14. yıldönümünde bu seviyeyi savundu.

Dogecoin %25 artışla başka bir yerel zirveye yükseldi ve SHIB gibi diğerleri de onu takip etti.

Memecoin’ler Piyasayı Devraldı

Elon Musk, sosyal medya platformunu satın almadan önce Twitter’ın genel merkezine bir lavabo getirdiğinden beri, Dogecoin’in fiyatı dalgalanıyor. Memecoin, hafta sonu 0,1 doların üzerine çıkmadan önce 25 Ekim’de 0,06 dolardan işlem gördü.

Dün 0.11 dolara geri dönmeden önce 5 ayın en yüksek seviyesi olan 0.15 dolara yükseldi. Bununla birlikte, boğalar şimdi tekrar geri döndü ve DOGE’yi bir kez daha, günlük %15’lik bir artışın ardından 0.15 $’ın üzerinde yeni bir çok-aylı zirveye itti.

Diğer birkaç Memecoin’in de bunu takip ettiğini belirtmekte fayda var. Shiba Inu, son 24 saatte %8’in üzerinde yükseldi. Benzer ve hatta daha etkileyici kazanımlar, Floki Inu ve Baby Doge Coin’in beğenilerinden açıkça görülmektedir.

Binance Coin de bir başka kayda değer kazanç. BNB günlük değerin %5’ini daha ekledi ve şu anda 330$’a yakın duruyor.

Uniswap benzer bir oranda arttı ve 7 doları aştı. Ethereum, Ripple, Cardano, Tron ve Avalanche da yeşildeyken Solana, MATIC ve Polkadot hafifçe geri çekildi.

dogecoin
memecoin çılgınlığı: dogecoin %25 artarken, shiba inu %8 artış yakaladı! 3

Bitcoin 20.000 Doları Savunuyor

Birincil kripto para birimi de DOGE kadar etkileyici olmasa da geçtiğimiz hafta iyi bir performans sergiledi. Geçen Salı 19.000 dolardan 20.000 doların üzerine çıktı ve o zamandan beri geriye bakmadı.

Hatta sonuncusu Cumartesi günü olmak üzere iki ayrı durumda 21.000 dolara sıçradı ve bu 13 Eylül’den bu yana en yüksek fiyat noktası oldu.

Ancak ayılar hareketi durdurdu ve BTC’yi güneye doğru itti. Sonuç olarak, varlık 20.500 dolara düştü ve dün 20.000 dolara düştü. Bununla birlikte, bu seviyeyi korumayı başardı ve şu anda 20.500 dolarlık tanıdık bir zeminde duruyor.

Bu ralliye rağmen, trader’lar önümüzdeki 10 gün içinde gerçekleşecek bu dört olay nedeniyle potansiyel volatiliteye karşı dikkatli olmalılar.

Piyasa değeri şimdi 395 milyar dolara düştü ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti buharlaşmaya devam ediyor ve şu anda %38.5’te, yaklaşık bir hafta içinde %1.5’in üzerinde bir düşüş gördü.

dogecoin
memecoin çılgınlığı: dogecoin %25 artarken, shiba inu %8 artış yakaladı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.